Szukam bogatego

NiktSieNieDowie
1.
NiktSieNieDowie
NiktSieNieDowie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Randkowicze z Twojej okolicy
  • Szybka wyszukiwarka użytkowników
30+
preferowany wiek
137 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Szukam bogatego Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
5,3/10
68 000+ / 30+
Szukam bogatego

Użyteczność i funkcje portalu: 6/10

Bezpieczeństwo: 5,3/10

Przejrzystość profilu: 5,3/10

Szanse na znalezienie partnera: 5/10

Obsługa klienta: 5/10

Cena: 5,5/10

Szukam bogatego Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Miejsce do poszukiwań bogatego sponsora lub pięknej kobiety do towarzystwa

Szukam bogategoto strona mająca na celu połączenie ze sobą zamożnych mężczyzn szukających partnerki z kobietami szukającymi dojrzałych, odpowiedzialnych mężczyzn, którzy są w stanie zapewnić im odpowiedni poziom życia. Młode, piękne panie mogą odnaleźć tu miłość swojego życia lub partnera do egzotycznych podróży i wyjść do luksusowych restauracji. Panowie z kolei mają szansę znaleźć doskonale prezentującą się kobietę, którą mogą zabrać na służbowy wyjazd lub na biznesową kolację. Obie strony na pewno znajdą tu coś dla siebie, sprawdź sam.

Już w kilka minut założysz konto na Szukam Bogatego

Rejestracja w portalu zajmuje dosłownie chwilę i wymaga jedynie podania kilku podstawowych informacji, takich jak adres mailowy, hasło oraz nick, którego chcesz używać w portalu. Następnie potwierdźchęć utworzenia konta klikając w link aktywacyjny przesłany automatycznie na Twoją pocztę elektroniczną.Tylko tyle wystarczy, żebyś mógł zacząć korzystać z naszego wyjątkowego portalu. Teraz zapoznaj się ze stroną i rozpocznij swoje poszukiwania. Pamiętaj jednak, że portal przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i nie jest to miejsce na oferowanie ani szukanie usług erotycznych.

Jak najdokładniej uzupełnij swój profil i dodaj odpowiednie zdjęcie

Pierwszym krokiem, który powinieneś wykonać po uzyskaniu dostępu do strony jest uzupełnienie swojego profilu. Znajdziesz tam miejsce na opisanie siebie własnymi słowami oraz kilka danych do wypełnienia w formie ankiety, np. lokalizacja, znajomość języków obcych, czy miejsca, w których bywasz. W miejscu, gdzie opisujesz sam siebie wspomnij po co zarejestrowałeś się na portalu, kim jesteś, co lubisz, czym się zajmujesz, jakie masz pasje. Im więcej ciekawszych rzeczy napiszesz, tym bardziej przyciągniesz do siebie interesujące osoby. Niezwykle ważną częścią poszukiwania partnerów na portalu internetowym jest wybór odpowiedniego zdjęcia profilowego. To dzięki niemu wywołasz zainteresowanie swoją osobą. Dobrze dobrane zdjęcie to klucz – wybierz takie, na którym jesteś tylko Ty, najlepiej w jakimś przyjemnym otoczeniu, wyraźne, z dobrze widoczną twarzą.

Wsparcie i pomoc administracji

Text

Poruszanie się po stronie nie mogłoby być prostsze

Wygląd i obsługa platformy jest niezwykle prosta i intuicyjna. Z łatwością znajdziesz tu wszystkie zakładki do wysyłania wiadomości, wyszukiwania profili, listy znajomych czy opcji sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil. Większość z tych funkcji dostępna jest po zakupie konta GOLD.

Tak wielu dodatkowych funkcji nie ma żaden portal!

Szukam bogatego obfituje w ciekawe, dodatkowe funkcje, które na pewno urozmaicą twój pobyt tutaj i poznawanie nowych ludzi. Masz możliwość zakupu pakietu SMS, dzięki czemu będziesz mógł wysyłać innym użytkownikom wiadomości bezpośrednio na ich telefon! Możesz skorzystać z opcji konta incognito, możesz robić notatki o osobach, których profile przeglądasz, jest opcja wysyłania próśb o zdjęcia i filmy wideo, a także dodawania innych do znajomych, oraz, co ciekawe, blokowania poszczególnych użytkowników. Masz także możliwość sprawdzenia, kto odwiedził Twój profil oraz wysłał Ci pozdrowienia. Wypróbuj wszystkie te opcje, aby w pełni zasmakować poszukiwań w świecie bogatych mężczyzn i pięknych kobiet.

Sortowanie profili – według Twoich własnych kryteriów

Na portalu Szukam Bogatego masz kilka opcji wyszukiwania profili. Możesz przeglądać osoby, które niedawno zarejestrowały się w serwisie lub osoby będące aktualnie online. Możesz także przeszukiwać swoją najbliższą okolicę lub wybrać bardziej szczegółowe filtry. W nich możesz sortować wyświetlane osoby według wieku, lokalizacji, ostatniej aktywności, a także znajomości języków. Możesz także szukać osób o konkretnym imieniu lub tylko takich, które posiadają zdjęcie profilowe. Opcji jest mnóstwo, sprawdź sam i pobaw się naszą wyszukiwarką!

Funkcje Szukam bogatego

Stworzenie profilu użytkownika

Utworzenie kontana stronieSzukam Bogatego jest bardzo łatwe i nie wymaga wiele czasu. Podaj po prostu podstawowe informacje, takie jak adres poczty e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło, którego będziesz używał przy logowaniu, następnieotrzymasz na maila wiadomość z linkiem potwierdzającym chęć założenia konta. Kliknij w niego i możesz rozpocząć swoją przygodę na portalu!

Uzupełnienie profilu oraz szukanie idealnej osoby

Na platformie masz możliwość szczegółowego uzupełnienia swojego profilu, dzięki czemu przyciągniesz osoby o podobnych zainteresowaniach i celach życiowych. Im więcej napiszesz, im bardziej będziesz szczery, tym większe szanse na trafienie na relację idealną. Aby znaleźć swoją wybrankę możesz skorzystać z wyszukiwarki na stronie. Wpisując odpowiednie kryteria wyszukiwania, wyświetlą Ci się odpowiednie profile. Możesz także szukać osób ze swojej okolicy lub osób będących aktualnie online lub niedawno zarejestrowanych na stronie.

Wiadomości sms

Szukam Bogatego daje Ci wyjątkową możliwość wysyłania wiadomości bezpośrednio na telefon drugiego użytkownika. Wystarczy, że zakupisz pakiet SMS, a będziesz mógł wysyłać powiadomienia oraz wiadomości na numer telefonu. Możesz także zasponsorować pakiet SMS innemu użytkownikowi, dzięki czemu to on lub ona będą mogli pisać bezpośrednio do Ciebie na telefon. Jeśli dana osoba usunie swoje konto i nie wykorzysta tego pakietu, nie martw się, powróci on do Ciebie.

Konto GOLD

Dostęp do większości funkcji serwisu otrzymujesz dopiero po wejściu do strefy Premium, czyli wykupieniu pakietu Gold lub Silver. Dają one możliwość wysyłania wiadomości i pozdrowień, robienia notatek o innych użytkownikach, dodawania innych do listy znajomych, czy blokowania użytkowników. Cena jest niewygórowana, a dzięki dwóm opcjom Premium każdy dobierze coś dla siebie.

Ekstra dodatki to więcej zabawy

Na Szukam Bogatego znajdziesz całe mnóstwo dodatkowych funkcji, dzięki którym zabawa stanie się jeszcze lepsza. Począwszy od możliwości dodawania poznanych osób do listy znajomych, przez blokowanie niechcianych znajomości, aż po możliwość zaproszenia na stronę swoich prywatnych znajomych. Poza tym o każdym użytkowniku możesz zrobić prywatną notatkę, aby zapisać swoje uwagi na przyszłość. Masz także możliwość dodawania prywatnych zdjęć i wideo, a także poproszenia o nie konkretnych osób, które Ci się spodobały. Bez problemu sprawdzisz także, kto odwiedził Twój profil, wyślesz oraz odbierzesz pozdrowienia (poza standardowymi wiadomościami), a także zmienisz status swojego konta na incognito.

Szukam bogatego Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Darmowe utworzenie profilu
Wyszukiwanie i przeglądanie użytkowników
Dodanie zdjęciaprofilowego

Pakiet SMS

100 szt. – 50,00 zł
20 szt. – 30,75 zł

Konto Gold oraz Silver

GOLD - 1 miesiąc – 99,00 zł
SILVER – 5 dni – 30,75 zł

Szukam bogatego Wady i Zalety

Zalety

Wielu użytkowników – bogatych mężczyzn i pięknych kobiet szukających partnera/partnerki
Wiele dodatkowych funkcjiułatwiających korzystanie ze strony
Przejrzysty i intuicyjny design portalu
Możliwość sprawdzenia, kto odwiedziłTwój profil

Wady

Konieczność zakupu konta Gold lub Silver, aby wysyłać i odbierać wiadomości
Portal przeznaczony dla zamożnych mężczyzn i pięknych kobiet

Szukam bogatego dla użytkowników

Zalety

Darmowa rejestracja na portalu
Przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs strony
Setki tysięcy użytkowników i szerokie możliwości ich wyszukiwania dzięki wygodnym filtrom
Screenshot

Na koniec moja opinia o Szukam Bogatego

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Szukam Bogatego to wyjątkowe miejsce, w którym spotykają się zamożni mężczyźni i piękne, młode kobiety. Tutaj nie masz się czego wstydzić, ani obawiać, portal jest w pełni anonimowy i bezpieczny. Jeśli jesteś zamożnym mężczyzną lub piękną kobietą z klasą i szukasz partnera, czy to na chwilę, czy na dłużej, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. W zaciszu własnego domu możesz odnaleźć osoby, które szukają tego samego co Ty. Niezależnie od wieku, znajdziesz tu dla siebie miejsce. Strona jest intuicyjna i prosta w obsłudze, łatwo się po niej poruszać. Liczne dodatkowe funkcje sprawiają, że korzystanie z portalu.

Szukam bogatego Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Oliwia, 18 lat

Dugo wahaem si, czy zakada tu konto, ale okazao si, e to miejsce idealne dla mnie. Mam wysok pozycj w duej firmie i mao czasu, brakowao mi wic moliwoci poznania drugiej powki. Tutaj jest to o wiele prostsze, polecam wic wszystkim zapracowanym.

TAK 0 NIE 4
Artur, 30 lat

Dziki portalowi udao mi si znale mojego Bogatego! Kilka razy wychodziam na luksusowe kolacje, wyjedaam do SPA, a w kocu trafiam na tego jedynego, ktry mnie oczarowa i teraz speniamy nasze wsplne marzenia. Nie bjcie si dziewczyny, na takich portalach te mona znale szczcie!

TAK 0 NIE 5
Darek, 29 lat

Sporo profili, na ktre trafiaem bya botami, nie dao si tak naprawd umwi z dziewczynami. Inne z kolei miay tak kosmiczne wymagania finansowe, e to a mieszne. Trzeba by naprawd mocno przesia osoby tutaj, eby znale kogo sensownego, ja nie mam na to czasu.

TAK 2 NIE 0
Iwo, 42 lata

Super miejsce, nikt tu nie patrzy na wiek, wystarczy mie gruby portfel i od razu mona znale dziewczyn chtn przynajmniej do pogadania. Podoba mi si.

TAK 0 NIE 2

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2