Portal randkowy Miłosnykontakt

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Miłosnykontakt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
3,9/10
200 000+ / 20+
Miłosnykontakt

Użyteczność i funkcje portalu: 4/10

Bezpieczeństwo: 4/10

Przejrzystość profilu: 4/10

Szanse na znalezienie partnera: 4/10

Obsługa klienta: 3,5/10

Cena: 3,8/10

Miłosnykontakt Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy Miłosnykontakt – czym jest?

Miłosnykontakt to portal randkowy, na którym wiele osób skutecznie próbuje znaleźć swoją drugą połówkę. Strona nie należy do najpopularniejszych w naszym kraju, jednak nie narzeka na brak aktywności użytkowników, a swoją kameralną atmosferę uważa raczej za plus, niż za minus. Konta użytkowników na Miłosnykontakt są dokładnie sprawdzane przed administratorów, a fałszywe profile sprawnie usuwane. Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo spotkania ciekawych i wartościowych osób, których podejście do życia i związku będzie podobne do naszego.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Rejestracja jest szybka i łatwa, a w dodatku darmowa. Założenie konta nie wymaga podawania jakichkolwiek informacji, oprócz wyboru loginu i weryfikacji poprzez email. Dopiero po stworzeniu konta i zalogowaniu się na stronę mamy możliwość bardziej szczegółowo zapełnić nasz profil. Mamy też dostęp do ankiety randkowej. Zawiera ona szereg szczegółowych pytań dotyczących naszego wykształcenia, wyglądu, dochodu, miejsca pracy, a nawet zdolności językowych. Wypełnienie ankiety znacznie zwiększa szanse na umówienie się na wirtualna randkę, która zakończyć się może prawdziwym spotkaniem, przyjaźnią, a nawet miłością i trwałym związkiem.

Co warto o sobie napisać?

Aby znaleźć odpowiednią osobę, która spełni nasze oczekiwania i będzie odpowiadała określonym kryteriom, warto napisać jak najwięcej o sobie. W zakładce «edytuj profil» możemy wypełnić takie pola jak miejsce zamieszkania, status związku, oczy, włosy, waga, czy wzrost. Oprócz tego napiszmy coś o naszych zainteresowaniach i przyzwyczajeniach, a także o używkach, alkoholu lub paleniu papierosów.

Użytkownicy mają możliwość weryfikacji swojego profilu. Można tego dokonać wysyłając swoje zdjęcie lub łącząc się z portalem za pomocą konta Facebook. Weryfikacja ta nie jest obowiązkowa, jednak osoby, które ją przeszły, otrzymują specjalny znaczek na swoim profilu, który pomaga w zawieraniu nowych znajomości, stajemy się bowiem o wiele bardziej wiarygodni.

Miłosnykontakt – członkostwo Premium – czy warto?

Dobra wiadomość dla kobiet. Otrzymują one konto Premium od razu przy rejestracji! Oznacza to, że mogą korzystać ze wszystkich funkcji strony całkowicie bezpłatnie. Aby w pełni cieszyć się możliwościami portalu Miłosnykontakt, panowie muszą wykupić pakiet Premium. Miłosnykontakt różni się od innych portali randkowych, na których nie ma możliwości wysyłania i odbierania wiadomości na koncie bezpłatnym. Tutaj mamy limit 5 wiadomości, co jednak nie pozwala maksymalnie wykorzystać tego, co oferuje portal randkowy. Kupując konto Premium można wysyłać i odbierać nieograniczoną ilość wiadomości, udostępniać innym informacje o sobie, wybierać potencjalnych partnerów z listy proponowanych osób, przygotowanej na podstawie wypełnionej ankiety randkowej.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto z Miłosnykontakt?

Sposób usunięcia konta zależy od jego rodzaju. Jeśli nie chcesz już korzystać z usług Miłosnykontakt, wyślij zgłoszenie do działu pomocy portalu. Twoje konto zostanie usunięte w przeciągu 3 dni. Jednak w przypadku wykupionego abonamentu Premium, za które płatność podłączona jest pod kartę bankową, należy napisać pisemne wypowiedzenie, według zasad zawartych w regulaminie strony.

Funkcje Miłosnykontakt

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie osób według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby nie tylko mieszkające blisko, ale również o podobnym usposobieniu czy podejściu do życia i związku. Skorzystaj z tej funkcji i oszczędź swój czas.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Warto wypełnić «ankietę randkową». To właśnie na jej podstawie stworzona będzie lista rekomendowanych użytkowników. Konto na Miłosnykontakt to szansa na poznanie kogoś, kto myśli podobnie jak my.

Fotorandka

Fotorandka to świetna opcja dla tych, którzy nie wiedzą, jak nawiązać pierwszy kontakt. Oceń zdjęcie innych użytkowników i zwróć na siebie ich uwagę.

Aplikacja mobilna

Portal oferuje również wersję mobilną na telefony z systemem Android oraz iOS. Dzięki temu możesz rozmawiać z użytkownikami bez względu na to, gdzie jesteś.

Członkostwo VIP

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz wykupić członkostwo VIP na miesiąc, trzy, pół roku lub cały rok. Dzięki temu możesz przeglądać profile innych osób, wysyłać do nich nieograniczoną ilość wiadomości, a także udostępniać im informacje o sobie.

Przyjaciele

Na Miłosnykontakt możesz dodawać innych użytkowników do «Przyjaciół», jeśli tylko chcesz utrzymywać z nimi kontakt. Dodawaj osoby do listy przyjaciół i stwórz grono ciekawych użytkowników.

Informacje o sobie

Opowiedz coś o sobie: czym się interesujesz, ile masz lat i jak wyglądasz. Wypełnienie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, ale pomoże w znalezieniu ciekawych partnerów. Bo przecież informacje o nas to jedna z pierwszych rzeczy, na które inni zwracają uwagę.

Miłosnykontakt Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Udostępniane informacji o sobie
ista rekomendowanych partnerów
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Możliwość wysyłania emotikonek

1 miesiąc VIP

59,00 zł

Udostępniane informacji o sobie
ista rekomendowanych partnerów
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Możliwość wysyłania emotikonek

3 miesiące VIP

49,67 zł (miesięcznie)

Udostępniane informacji o sobie
ista rekomendowanych partnerów
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Możliwość wysyłania emotikonek

6 miesięcy VIP

41,50 zł (miesięcznie)

Udostępniane informacji o sobie
ista rekomendowanych partnerów
Nieograniczone odbieranie i wysyłanie wiadomości
Możliwość wysyłania emotikonek

Miłosnykontakt Wady i Zalety

Zalety

Kameralna atmosfera na portalu
Możliwość opłacenia konta VIP kartą i przelewem
Bezpłatne konto Premium dla kobiet
Szeroki wybór kryteriów wyszukiwania

Wady

Nie ma gwarancji znalezienia odpowiedniego partnera
Płatność za członkostwo VIP dla mężczyzn
Ograniczone wysyłanie wiadomości bez wykupienia członkostwa Premium
Automatyczne pobieranie opłaty w przypadku subskrypcji VIP

Miłosnykontakt dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP pozwala na nieograniczone rozmowy z wieloma użytkownikami
Szeroko rozbudowana ankieta randkowa, na podstawie której dobierani są partnerzy
Bezpłatna rejestracja oraz darmowe funkcje dla kobiet
Screenshot

Na koniec moja opinia o Miłosnykontakt

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Miłosnykontakt to portal randkowy dla osób, które szukają swojej drugiej połówki i nie chcą zagubić się w gąszczu fałszywych lub nieaktywnych kont, co często ma miejsce na największych stronach randkowych. Na portalu panuje przyjazna atmosfera, a wysoki poziom obsługi przez moderatorów pozwala na komfortowe korzystanie z wszystkich dostępnych funkcji. Ogromnym plusem portalu jest to, że konto Premium dostępne jest za darmo dla wszystkich kobiet. Dzięki temu ich liczba się zwiększa, a co za tym idzie, zwiększa się także liczba panów.

Miłosnykontakt Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Sabrina, 28 lat

Zawsze myślałam, że portale randkowe są dla kobiet po 40, ale jednak sama znalazłam się w sytuacji, gdy czułam się bardzo samotna. Na Miłosnykontakt znalazłam nie tylko swojego obecnego chłopaka, ale i wielu innych wartościowych ludzi, z którymi teraz chodzimy na wspólne imprezy. Teraz zdaję sobie sprawę, że to miejsce dla wszystkich, którzy szukają nie tylko miłości, ale i przyjaźni.

TAK 3 NIE 1
Olej, 35 lat

Wykupiłem konto Premium i po 3 miesiącach automatycznie pobrano mi opłatę za kolejne 3. Nie spodziewałem się tego, ale niestety nie sprawdziłem wcześniej, więc to mój błąd. Czytajcie regulamin przed wykupieniem abonamentu Premium!

TAK 5 NIE 3
Bartosz, 43 lata

Po rozwodzie z żoną długo szukałem nowej partnerki. Trudno mi było zagadać gdzieś w restauracji albo podejść na ulicy. Założyłem konto i okazało się, że randki online są super i o wiele mniej stresujące, niż te na żywo. To zdecydowanie dobry pomysł na rozpoczęcie znajomości.

TAK 7 NIE 4
Martyna, 37 lat

Założyłam konto tylko dlatego, że jest bezpłatne dla kobiet. Rozmawiałam już z kilkoma ciekawymi mężczyznami, a z dwoma nawet się spotkałam. To działa :)

TAK 8 NIE 2

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2