Portal randkowy BabciaPoszukiwana

BrudnyRomans
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

BabciaPoszukiwana Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,0/10
245 000+ / 40+
BabciaPoszukiwana

Użyteczność i funkcje portalu: 8,5/10

Bezpieczeństwo: 8,3/10

Przejrzystość profilu: 7,8/10

Szanse na znalezienie partnera: 7,5/10

Obsługa klienta: 7,8/10

Cena: 8,3/10

BabciaPoszukiwana Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy BabciaPoszukiwana - czym jest?

Choć na pierwszy rzut oka wydawać się może, że BabciaPoszukiwana to portal randkowy przeznaczony dla osób w średnim, a nawet podeszłym wieku, to wcale tak nie jest. Założyć konto na portalu może każdy, kto ukończył 18 lat. Tym strona ta różni się od innych, dedykowanych wyłącznie dla osób po 40 lub 50 roku życia. Na BabciaPoszukiwana spotykają się osoby w każdym wieku. Nie powinno Cię to martwić, gdyż w kryteriach wyszukiwania sam ustalasz, w jakim przedziale wiekowym mają być dobierane dla Ciebie profile innych. Możesz o tym również poinformować w informacjach o sobie. Ilość osób mniej lub bardziej doświadczonych przez życie jest tu zdecydowanym plusem. Pojawiają się tu randkowicze z określonymi oczekiwaniami, zarówno z poważnymi intencjami, jak i szukający flirtu lub niesamowitego seksu. Jeśli nie szukasz partnera do stałego związku, zastanów się nad założeniem konta. Na stronie jest wiele profili osób, które zmęczyły się już codzienną rutyną i szukają nowych przygód z kimś, kto ma takie samo podejście do życia. Znajdź kogoś, czyj temperament będzie odpowiadał Twoim potrzebom i baw się świetnie!

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Rejestracja na BabciaPoszukiwana nie zajmuje wiele czasu, jednak już na samym początku wymaga podania pewnych informacji. Oprócz takich danych jak wiek, miejsce zamieszkania, płeć użytkownika oraz płeć potencjalnych partnerów, trzeba odpowiedzieć na szereg pytań. Na początku ukazać należy cechy swojego wyglądu, czyli wzrost, kolor oczu, włosów oraz skóry. Następnie stan cywilny oraz oczekiwania seksualne wobec partnera. Podać musisz, między innymi, jaki jest Twój stosunek do włosów łonowych i sposób, w jaki o nie dbasz. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania można dopiero wybrać nazwę użytkownika i dokonać rejestracji. Po otworzeniu linku aktywacyjnego, wysłanego na adres email możesz już wejść na swoje konto. Od razu na stronie profilowej zobaczysz Twoje pierwsze rekomendacje. Polecani użytkownicy dobrani są na podstawie miejsca zamieszkania.

Co warto o sobie napisać?

Na swoim profilu znajdziesz pola do wypełnienia, dotyczące Twoich preferencji seksualnych. Możesz tam określić, jakiego rodzaju seks lubisz najbardziej, czy akceptujesz trójkąt, seks oralny czy sadomachizm. Możesz także podać więcej dodatkowych informacji o swoim wyglądzie. Warto wypełnić wszystkie te pola, gdyż zdecydowanie ułatwi to poznanie ciekawszych partnerów. Każdy zwraca szczególną uwagę na wygląd, a zwłaszcza randkowicze szukający partnerów do flirtu lub seksu. Powiedz coś o sobie, a być może napisze do Ciebie ktoś, kto czytając te informacje dojdzie do wniosku, że pasujecie do siebie.

Będziecie mogli spędzić razem wiele przyjemnych chwil. Potrzeby i upodobania ludzi są bardzo różne. Aby nie tracić zbędnie czasu na osoby, z którymi na tej płaszczyźnie i tak nic się nie uda, od razu podaj, czego oczekujesz od potencjalnego partnera. Dlaczego warto opisać swój wygląd? Dzięki temu masz większe szanse na otrzymanie wiadomości od innych randkowiczów. Być może właśnie ktoś z nich wpadnie Ci w oko i okaże się świetnym kochankiem. Znajdź kogoś, z kim seks będzie niezapomniany. Pamiętaj jednak, że wszystko zaczyna się od zwykłej rozmowy. Bądź szczery i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś.

BabciaPoszukiwana - członkostwo Premium - czy warto?

W odróżnieniu od większości portali randkowych, BabciaPoszukiwana nie oferuje swoim użytkownikom możliwości wykupienia abonamentu Premium. Nie jest to jednak strona w pełni darmowa, gdyż korzystanie z najważniejszej funkcji jest płatne. Pierwsze 2 wiadomości do innych użytkowników są darmowe, ale za każdą kolejną trzeba będzie zapłacić. Strona działa na zasadzie kredytów, 1 kredyt to jedna wiadomość. Cena kredytów zależy od pakietu, który wybierzesz. Kupujesz tyle kredytów, ile chcesz. Wydajesz je, gdy masz taką potrzebę. Jeśli nie korzystasz ze strony przez pewien czas, Twoje kredyty czekają na Ciebie i nie ponosisz w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na BabciaPoszukiwana?

Użytkownicy, którzy znaleźli już idealnego kochanka, mogą z łatwością pozbyć się swojego profilu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz być dalej członkiem BabciaPoszukiwana.pl wejdź w zakładkę «Obsługa» tuż pod nazwą swojego konta. Następnie zaznacz opcję «usuń mój profil». Pamiętaj, że usunięcie go oznacza jednoczesne pozbycie się wszystkich znajdujących się na nim informacji. Twoje zdjęcia, wiadomości, dopasowania i inne elementy profilu zostaną bezpowrotnie usunięte i nie będziesz mieć możliwości ich odzyskania. Twoje dane są chronione przez moderatorów portalu BabciaPoszukiwana. Nie obawiaj się, nikt niepożądany nie zobaczy zamieszczonych przez Ciebie fotografii, informacji i nie przeczyta wiadomości prywatnych, które wysłałeś do innych randkowiczów. Strona dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Jest to również duży plus portali płatnych, gdyż klienci, którzy ponoszą opłaty mają prawo wymagać odpowiedniego poziomu funkcjonowania portalu.

Funkcje BabciaPoszukiwana

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie użytkowników według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby nie tylko mieszkające blisko, ale również mające podobne oczekiwania i temperament seksualny.

Zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe to wizytówka każdego randkowicza. To właśnie dzięki niemu możesz mieć szansę na pasjonującą randkę zarówno online, jak i na żywo.

Dopasowania

W zakładce Dopasowania znaleźć można użytkowników polecanych automatycznie przez system. Są to osoby wybrane na podstawie miejsca zamieszkania. Masz ochotę na seks? Znajdź kogoś z okolicy.

Hot lista

Przeglądałeś użytkowników i kilku z nich wpadło Ci w oko? Dodaj ich do Hot listy. Nie musisz od razu do nich pisać, zachowaj profile na liście ulubionych, aby później móc łatwo je znaleźć.

Kredyty

Każdy użytkownik może zakupić wybraną ilość kredytów. Wydajesz je w razie potrzeby i nie musisz płacić comiesięcznej opłaty, aby randkować, kiedy chcesz.

Gorąco

W tej zakładce pojawiają się przykładowe profile, wybrane według podanych przez Ciebie kryteriów. Sam oceń, czy dana osoba przypadła Ci do gustu, a jeśli tak, daj jej «gorąco».

Informacje o sobie

Opowiedz coś o sobie, jak wyglądasz, skąd jesteś i czego szukasz. Podanie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, a pomoże w znalezieniu odpowiednich partnerów.

BabciaPoszukiwana Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Tylko 2 darmowe wiadomości
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie użytkowników do Hot listy
Ocenianie «gorąco» lub nie
Podgląd dopasowań

VIP 5 kredytów

19,99 zł

5 wiadomości
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie użytkowników do Hot listy
Ocenianie «gorąco» lub «nie»
Podgląd dopasowań

VIP 25 kredytów

134,99 zł

25 wiadomości
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie użytkowników do Hot listy
Ocenianie «gorąco» lub «nie»
Podgląd dopasowań

VIP 50 kredytów

244,99 zł

50 wiadomości
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie użytkowników do Hot listy
Ocenianie «gorąco» lub «nie»
Podgląd dopasowań

BabciaPoszukiwana Wady i Zalety

Zalety

Duża liczba użytkowników
Dopasowanie według kryteriów
Bezpłatne przeglądanie profilu
Dodawanie do Hot listy

Wady

Brak nieograniczonych rozmów
Płatność za kredyty
Brak możliwości dodawania wielu zdjęć
Brak aplikacji mobilnej

BabciaPoszukiwana dla użytkowników

Zalety

Wykupienie Konta Premium zwiększa Twoje możliwości na portalu
Łatwa obsługa i przejrzysty interfejs
Wielu randkowiczów z Twojej okolicy
Screenshot

Na koniec moja opinia o BabciaPoszukiwana

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Ten ciekawy portal ze śmieszną i bardzo wymowną nazwą przyciąga swoją prostotą i łatwością obsługi. Nie posiada dodatkowych wymyślnych funkcji, które można spotkać na innych popularnych stronach randkowych. Na BabciaPoszukiwana skupione są osoby gotowe przeżyć emocjonujące doznania z nowo poznanym partnerem. To strona dla osób zdecydowanych. Dużym plusem jest fakt, że już na etapie rejestracji musisz podać sporo informacji o sobie. Zarówno tych dotyczących miejsca zamieszkania, wieku i wyglądu, jak i preferencji seksualnych. Dzięki temu łatwiej znaleźć pasujących partnerów. Zminimalizowano również ilość fałszywych kont. Płatność za wiadomości w postaci kredytów może zdziwić tych, którzy przyzwyczaili się do abonamentu. Jednak rozwiązanie to ma swoje plusy. Płacisz tylko za to, z czego korzystasz.

BabciaPoszukiwana Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Gosia, 27 lat

Jestem trochę nieśmiała i bałam się, że nie uda mi się poznać delikatnych i uprzejmych facetów, tym bardziej na seks portalu. Ale wczoraj byłam na swojej pierwszej randce i było super!

TAK 2 NIE 1
Maria, 52 lata

Jestem po rozwodzie, 2 lata temu rozstałam się z mężem. Szczerze? Szkoda, że tak późno. Jakbym wiedziała, że mogę mieć tylu adoratorów, to zdecydowałabym się wcześniej. To niesamowita przygoda, nawet w moim wieku :)

TAK 8 NIE 1
Marek, 34 lata

Byłem trochę zmęczony swoim kilkuletnim związkiem. Chciałem czegoś nowego, a w zasadzie to kogoś nowego. Naczytałem się, że na takich portalach są tylko faceci, a większość kobiet to fałszywe profile. Mimo to zaryzykowałem. Przeżyłem już kilka wspaniałych nocy z nowymi dziewczynami. Lepiej lub bardziej poznanymi.

TAK 7 NIE 6
Bartek, 45 lat

Zalogowałem się, wysłałem wiadomości do 2 kobiet i… tyle. Okazało się, że za kolejne muszę zapłacić. Pomyślałem, że to wyzysk. Bo przy rejestracji nie było informacji o opłacie. Ale doszedłem do wniosku, że to i tak lepiej, niż płacić co miesiąc wysoki abonament na innych stronach.

TAK 6 NIE 7

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2