Portal randkowy HousewifeWanted

HousewifeWanted Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,3/10
1 736 000+ / 25+
HousewifeWanted

Użyteczność i funkcje portalu: 4,7/10

Bezpieczeństwo: 5,9/10

Przejrzystość profilu: 5,9/10

Szanse na znalezienie partnera: 5,5/10

Obsługa klienta: 3,5/10

Cena: 4,5/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
384071 użytkowników jest online

Michał
Michał, Wiek: 31
Agnieszka
Agnieszka, Wiek: 25
Tomek
Tomek, Wiek: 36

HousewifeWanted Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy HousewifeWanted - czym jest?

Na portalu randkowym HousewifeWanted spotykają się ludzie, którzy chcą znaleźć partnerów, z którymi będą mogli wprowadzić w życie swoje najśmielsze fantazje seksualne. To serwis dla dorosłych, w którym znaleźć można pokrewne dusze i osoby o podobym temperamencie. Nie wstydź się swoich pragnień. Jeśli dotychczas musiałeś je skrywać lub chować w półce «na potem», to nienajlepszy pomysł. Teraz nareszcie masz możliwość znaleźć kogoś kto chce tego samego, kto myśli podobnie. Bądź gotowy na wszystko, na HousewifeWanted może spotkać Cię mnóstwo niespodzianek, zwłaszcza tych pozytywnych. To miejsce dla wszystkich, nie ważne jakiej jesteś orientacji. Na stronie znajdziesz innych użytkowników, a wśród nich osoby homo, hetero lub biseksualne. Nie ma tutaj miejsca na dyskryminację. Być może jesteś w długim związku i zjada Cię nuda, a twój partner lub partnerka nie są gotowi na wprowadzenie zmian? Znajdź swoją odskocznię od rzeczywistości i spotkaj idealnego kochanka lub kochankę, z którym wszystko będzie wyglądać inaczej. Na HousewifeWanted zarejestrowane jest prawie 2 miliony użytkowników z całego świata, co oznacza, że możesz nawiązać kontakt zarówno z kimś z twojego miasta lub kraju, ale jeśli masz ochotę na małą przygodę, poflirtuj z randkowiczami, znajdującymi się nawet na drugim końcu planety. Wybór należy do Ciebie. Dobra zabawa i satysfakcja gwarantowane!

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Aby założyć konto na HousewifeWanted i cieszyć się funkcjami, jakie oferuje ten portal wystarczy kilka chwil. Jako pierwsze musisz podać swoją płeć oraz wiek. Następnie miejsce zamieszkania, aby system mógł dobrać dla Ciebie idealnych partnerów z twojej okolicy. Kolejnym krokiem jest podanie adresu email, wybranej nazwy użytkownika oraz hasła do konta. Po zweryfikowaniu adresu email zostaniesz przekierowany do strony profilowej. Już na samym początku zobaczysz popularne profile użytkowników płci przeciwnej. Jeśli któreś z nich Ci się spodoba, wykonaj pierwszy krok i zagadaj zanim ktoś Cię ubiegnie. Możesz wejść w zakładkę «dopasowania», znajdziesz tam profile, dobrane do Ciebie według podanych przez ciebie kryteriów, w tym wypadku miejsca zamieszkania. Możesz zobaczyć, kto odwiedzał twój profil oraz wysłał zaproszenia do grona znajomych. Wypełnij jak najwięcej pól na HousewifeWanted. Im więcej o sobie powiesz, tym większe masz szanse na jak najszybsze odnalezienie odpowiedniego partnera, który spełni twoje oczekiwania oraz, z którym będziesz mógł wprowadzić w życie swoje długo skrywane fantazje.

Co warto o sobie napisać?

Powiedz o sobie tyle, ile to możliwe. W tym wypadku zdecydowanie działa zasada, że im więcej, tym lepiej. Każdy zwraca uwagę w pierwszej kolejności na wygląd. W związku z tym dodaj zdjęcie profilowe, które oddaje CIę najlepiej. pamiętaj, aby było wyraźne. Dzięki temu możesz mieć pewność że większa liczba randkowiczów zdecyduje się do Ciebie napisać. Bo przecież o wiele ciekawie rozmawiać z kimś, kto widzisz, jak wygląda.

Oprócz zdjęcia dodaj informacje o sobie. Opowiedz o tym, czym się zajmujesz, co lubisz, a czego kategorycznie nie znosisz. Opowiedz o swoich oczekiwaniach wobec portalu i jakich partnerów chciałbyś znaleźć. Podaj jak najwięcej informacji tego typu. Użytkownicy z podobnymi oczekiwaniami i potrzebami przeczytają to i zrozumieją, że to właśnie do Ciebie warto wysłać wiadomość. Jednak nie czekaj, aż ktoś z nich zrobi pierwszy krok. Spróbuj sam znaleźć pasujące do Ciebie konta i zagadaj do tych randkowiczów, którzy wpadli Ci w oko. To nic strasznego. Nie musisz się wstydzić, HousewifeWanted to nie miejsce na wstyd. Opowiedz również o tym, jak odnosisz się do papierosów i alkoholu, dla niektórych może to być na prawdę ważna informacja.

HousewifeWanted - członkostwo Premium - czy warto?

Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich usług, oferowanych randkowiczom przez HousewifeWanted musisz wykupić opcję Premium. Bez tego nie będziesz mógł wysłać wiadomości do innych użytkowników ani przeczytać tych, wysłanych przez nich do Ciebie. Rozmowa to podstawa znajomości i bez niej nie będziesz mógł nie tylko pogadać, ale tym bardziej umówić się z nikim w realnym życiu, użytkowanie serwisu z poziomu darmowego konta nie ma większego sensu. Masz do wyboru dwa rodzaj opłaty. Wykupić abonament na miesiąc lub od razu na trzy. Cena za jeden miesiąc w drugim przypadku jest niższa, jednak jeśli nie jesteś pewny, wykup najpierw na miesiąc, a jeśli będziesz zadowolony, możesz w każdej chwili przedłużyć swój abonament. Oprócz prowadzenia rozmów możesz także wysyłać prezenty do innych, jak również uczestniczyć w czasie.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na HousewifeWanted?

Twoje dane na HousewifeWanted są w pełni szyfrowane. Możesz czuć się bezpiecznie, bo żadne informacje z twojego konta nigdzie nie umkną. Jeśli jednak nie chcesz być już członkiem społeczności HousewifeWanted możesz usunąć swoje konto. Być może znalazłeś już to, czego szukałeś, lub po prostu uznałeś, że to nie dla Ciebie. W tym celu musisz wejść w zakładkę «konto» z lewej strony profilu, następne wybrać opcję «usuń mój profil», potwierdzić tę operację kodem i wszystko załatwione. Pamiętaj jednak, że wraz z usunięciem konta znikną wszystkie informacje na nim, takie jak zdjęcia, kontakty i wiadomości.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje HousewifeWanted

Wyszukiwanie

Można wyszukiwać użytkowników według własnych preferencji. Podaj płeć oraz sortuj według lokalizacji lub aktywności. Możesz szukać również wśród zdjęć, blogów, tablic i filmów HD.

Zdjęcie profilowe

Zamieść zdjęcie profilowe, aby inni mogli zobaczyć jak wyglądasz i chętniej nawiązać z tobą kontakt.

Date

Ta gra pozwoli Ci na szybkie ocenianie innych użytkowników. Jeśli ktoś wpadł Ci w oko, naciśnij serduszko. Jeśli nie, krzyżyk.

Blog

Serwis randkowy dodatkowo prowadzi blog, na którym zamieszcza artykuły, ułatwiające korzystanie z portalu.

Dopasowania

W zakładce «dopasowania» pojawią sie profile, wybrane dla Ciebie przez system HousewifeWanted.

Chat

W tej zakładce możesz chatować z innymi randkowiczami w dowolnym czasie.

Informacje o sobie

Napisz coś o sobie. Skąd jesteś, czego szukasz, co lubisz, a czego nie. Jakie masz oczekiwania wobec innych i kogo szukasz na HousewifeWanted.

HousewifeWanted Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania prezentów
Funkcja «przełam lody»
Rozmowy na czacie

VIP 1 miesiąc

$29,95

Nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania prezentów
Funkcja «przełam lody»
Rozmowy na czacie

VIP 3 miesiące

$14,95 (miesięcznie)

Nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania prezentów
Funkcja «przełam lody»
Rozmowy na czacie

HousewifeWanted Wady i Zalety

Zalety

Dopasowania według Twoich potrzeb
Funkcja zabawy «przełam lody»
Wielu użytkowników z całego świata
Daj prezent innym randkowiczom

Wady

Brak możliwości rozmów bez wykupienia członkostwa Premium
Brak możliwości uczestniczenia w czasie dla darmowego konta
Skomplikowany interfejs

HousewifeWanted dla użytkowników

Zalety

Wykupienie pakietu Premium zwiększa możliwości
Randkowicze gotowi na wszystko
Prawie 2 miliony użytkowników
Screenshot

Moja opinia na temat HousewifeWanted

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Jeśli masz wiele pragnień seksualnych ale brak osoby do jej spełnienia nie musisz się już martwić. HousewifeWanted to miejsce, które zrzesza osoby, szukające przygodnego seksu lub flirtu. W dodatku jest to portal międzynarodowy, dzięki czemu można tam spotkać osoby z wielu krajów na całym świecie. Niestety korzystanie z podstawowych usług, jak rozmowy jest płatne, jak na większości portali. Ten serwis dla dorosłych oferuje wiele ciekawych funkcji, które ułatwiają zawieranie nowych znajomości. Nie musisz się wstydzić swoich pragnień, możesz być pewny, że na HousewifeWanted znajdziesz wiele osób, takich jak ty.

HousewifeWanted Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Wojtek, 28 lat

Założyłem konto, bo żadna z moich byłych partnerek nie miała tego czegoś, nie była otwarta na nowe propozycje. Na HousewifeWanted można znaleźć takich dziewczyn wiele, z tego i korzystam obecnie.

TAK 4 NIE 1
Marta, 40 lat

Już teraz oficjalnie mogę stwierdzić, że to właśnie tutaj poznałam osoby, z którymi doświadczyłam najlepszych seksualnych chwil za całe swoje 40 lat. Taki dobry prezent sobie zrobiłam :)

TAK 9 NIE 3
Gosia, 23 lata

Kiedy pierwszy raz zalogowałam się a stronie, to kompletnie nie mogłam połapać się, co i jak, gdzie klikać, jak znaleźć parę.. Trochę posprawdzałam i okazało się, że nie jest tak źle ale jak na pierwsze wrażenie dosyć mało przejrzysty serwis. Na szczęście nowe doznania rekompensowały mi początkowe niedogodności!

TAK 14 NIE 16
Darek, 34 lata

Miałem przeczucie, że na HousewifeWanted spotkam kogoś fajnego. Długo nie trzeba było czekać. Fajne funkcje, zwłaszcza dla dziewczyn, które czasem wstydzą się pisać pierwsze. Mogą dać serduszko i wtedy wiesz, że musisz działać. Tak też zrobiłem, z pozytywnym skutkiem.

TAK 20 NIE 8

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2