Portal randkowy lov.net

lov.net Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,5/10
3 547 000+ / 21+
lov.net

Użyteczność i funkcje portalu: 5,3/10

Bezpieczeństwo: 6,2/10

Przejrzystość profilu: 6/10

Szanse na znalezienie partnera: 5,2/10

Obsługa klienta: 4,1/10

Cena: 4,6/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
784735 użytkowników jest online

Stanley
Stanley, Wiek: 25
Julia
Julia, Wiek: 21
Roman
Roman, Wiek: 24

lov.net Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy lov.net - czym jest?

Jeśli masz już dość bycia samym, chodzenia na bezsensowne randki, które nic nowego do Twojego życia nie wnoszą, to być może czas zmienić sposób w jaki poznajesz nowe osoby. Niektórym wydaje się, że znajomości, zawarte przez internet są mniej trwałe niż te, które rozpoczynamy w realnym życiu. Wcale nie musi tak być. Przede wszystkim, poznając człowieka online, możemy dosyć szybko ocenić, na ile jesteśmy do siebie podobni, w jaki sposób patrzymy na życie oraz czego szukamy w drugim człowieku. To właśnie możliwość długich rozmów jeszcze przed pierwszym spotkaniem pozwala nam zrozumieć, czy będziemy do siebie pasować, czy nie. Poza tym, portale internetowe, takie jak lov.net pozwalają wyszukiwać partnerów według wybranych kryteriów. Dzięki temu można od razu wybierać tych randkowiczów, którzy wydają się odpowiadać naszym oczekiwaniom. Nie musimy bowiem tracić czasu na osoby, które ewidentnie nie są tymi, których szukamy. Na lov.net może zarejestrować się każdy, kto szuka swojej drugiej połówki. Być może znajdziesz tam miłość swojego życia, a może po prostu przyjaciela, z którym miło będzie porozmawiać i wspólnie spędzić czas. Portal randkowy posiada również taki plus, że daje możliwość rozmowy z wieloma osobami jednocześnie. Można w takim razie nie tracić czasu na spotkania na żywo w początkowej fazie znajomości, a poznać więcej osób i w końcu spotkać się z tymi, które okażą się być najbardziej wartościowe. Możesz łatwo zarejestrować się na stronie i sprawdzić, czy jest dla ciebie. Nie tracisz nic, a jedyne co możesz, to zyskać.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Jeśli zdecydowałeś się założyć konto na lov.net, zajmie Ci to niewiele czasu. Na początku musisz podać kilka podstawowych informacji. Pierwszą z nich będzie Twoja płeć. Oprócz mężczyzny i kobiety możesz też zaznaczyć parę, gdyż portal jest otwarty również na przygody między parami. Następnie wśród tych samych odpowiedzi zaznaczasz to, czego szukasz. Potem wybierz swój wiek oraz miejsce zamieszkania. Podaj adres, email oraz nazwę użytkownika, którą chcesz identyfikować się na stronie. Na wysłany na podany przez Ciebie adres email przyjdzie link aktywacyjny, który zweryfikuje twoje konto. Po kliknięciu w niego zostaniesz przekierowany na stronę profilową na lov.net, gdzie możesz dokończyć zapełnianie swojego konta. Zrób to najlepiej jak możesz, bo od tego, co tam napiszesz zależy, ilu partnerów zdecyduje się do Ciebie zagadać. Im więcej o sobie powiesz, tym większą ciekawość wzbudzisz w innych randkowiczach. Dodaj zdjęcie profilowe, bo, o ile opisanie siebie i swoich upodobań jest ważne, o tyle każdy w pierwszej kolejności zwraca uwagę na wygląd zewnętrzny. WYbierz takie zdjęcie, na którym jesteś najlepszą wersją samego siebie. Pozwól innym poznać się w ten sposób i zobaczyć, że warto do ciebie zagadać i rozpocząć rozmowę.

Co warto o sobie napisać?

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że twój profil to twoja wizytówka. To właśnie na niego wpadnie każda osoba, która będzie chciała sprawdzić, kim jesteś, czy pasujesz do jego wymagań i oczekiwań i czy w ogóle warto rozpoczynać z tobą rozmowę. W zakładce «o mnie» możesz opowiedzieć wszystko, co uważasz, że powinni wiedzieć o tobie potencjalni partnerzy. Powiedz coś o sobie, skąd jesteś, czym się zajmujesz, co lubisz, a czego wręcz nie tolerujesz. Portal randkowy to miejsce, gdzie ludzie poznają się w różnych celach. Niektórzy z nich szukają tam miłości, inni flirtu, inni przygody na jedną noc. Są też tacy, którym po prostu brakuje towarzystwa i mają nadzieję na poznanie ciekawych osób do wspólnych wypadów na piwo czy kawę lub do rozmów o interesujących obojga tematach. W związku z tym powiedz innym o tym, czego szukasz na lov.net, kogo chciałbyś poznać i, przede wszystkim, w jakich celach. Dzięki temu stracisz mniej czasu na rozmowy z osobami, które kompletnie nie odpowiadają twoim oczekiwaniom, a zyskasz więcej możliwości na poznanie tych, z którymi będziesz czuć się najlepiej. Podziel się swoimi myślami i znajdź kogoś, kto myśli w podobny sposób, jak ty.

lov.net - członkostwo Premium - czy warto?

Wykupienie konta premium pozwoli Ci na pełnowartościowe korzystanie z portalu. Bez tego nie będziesz mógł prowadzić rozmów z innymi użytkownikami, a bez tego masz małe szanse na poznanie kogokolwiek. Funkcja premium pozwala także na korzystanie z z gry «przełam lody». Jest to dobra alternatywa dla tych, którzy wstydzą się zrobić pierwszy krok oraz dla tych, którzy nie wiedzą, jak zagadać. Dzięki niej możesz dać do zrozumienia innym użytkownikom, że wpadli Ci w oko. Jeśli oni to odwzajemnią, będziecie mogli podjąć konwersacje i poznać się bliżej. Abonament premium można wykupić w dwóch konfiguracjach, z opłatą z góry na 3 miesiące oraz tylko na miesiąc. Jeśli nie chcesz podejmować zobowiązania od razu na kwartał, możesz użyć drugiej opcji, jednak opłata trzymiesięczna w wyniku końcowym jest niższa. Jeśli wiec liczysz na poznanie ciekawych osób, nie oszczędzaj na rozmowach z nimi!

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na lov.net?

Każdy, użytkownik, który z różnych powodów nie chce już być częścią lov.net, może w dowolnej chwili usunąć swoje konto bez żadnych konsekwencji. W tym celu należy wejść w zakładkę «konto» po lewej stronie ekranu. Znajduje się tam pole «usuń mój profil». Wystarczy podać kod i profil bezzwłocznie zostanie usunięty. Należy pamietać, że jest to nieodwracalne, a wraz z usunięciem konta znikną wszystkie, zawarte w nim informacje. Zdjęcia, rozmowy, kontakty i wszystko inne zostanie bezpowrotnie utracone. Jeśli więc jest tam coś, co chcesz zachować, zrób to przed usunięciem profilu.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje lov.net

Wyszukiwanie

Można wyszukiwać użytkowników według własnych preferencji. Podaj płeć oraz sortuj według lokalizacji lub aktywności. Możesz szukać również wśród zdjęć, blogów, tablic i filmów HD.

Zdjęcie profilowe

Pamiętaj, że zdjęcie profilowe to twoja wizytówka.

Date

Ta gra pozwoli Ci na przeglądanie wielu kont w krótkim czasie. Jeśli ktoś wpadł Ci w oko, naciśnij serduszko. Jeśli nie, krzyżyk.

Blog

Serwis dodatkowo prowadzi blog, na którym zamieszcza artykuły randkowe.

Dopasowania

W zakładce «dopasowania» pojawią się profile, wybrane dla Ciebie przez system lov.net.

Chat

Chat umożliwia szybką z rozmowę z nowo poznanymi randkowiczami.

Informacje o sobie

Napisz coś o sobie, podziel się oczekiwaniami wobec innych i powiedz, kogo szukasz na lov.net.

lov.net Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania prezentów
Funkcja «przełam lody»
Rozmowy na czacie

VIP 1 miesiąc

$29,95

Nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania prezentów
Funkcja «przełam lody»
Rozmowy na czacie

VIP 3 miesiące

$14,95 (miesięcznie)

Nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości
Możliwość wysyłania prezentów
Funkcja «przełam lody»
Rozmowy na czacie

lov.net Wady i Zalety

Zalety

Szybki dobór pasujących randkowiczów
Funkcja zabawy «przełam lody»
Duża ilość zarejestrowanych użytkowników
Możliwość chatowania w czasie rzeczywistym

Wady

Brak możliwości rozmów bez wykupienia członkostwa Premium
Chat tylko dla użytkowników Premium
Nie zawsze jasne funkcje

lov.net dla użytkowników

Zalety

Wykupienie pakietu Premium pomoże znaleźć randkowiczów
Wiele osób z różnymi oczekiwaniami
Rozmawiaj z kim chcesz bez limitu
Screenshot

Moja opinia na temat lov.net

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

lov.net to uniwersalne miejsce dla wszystkich. Logują się tam zarówno osoby, ciekawe flirtu i oczekujące jedynie powierzchownych, niezobowiązujących znajomości, ale także Ci, którzy chcą czegoś poważniejszego i stałego. Portal jest międzynarodowy, co zwiększa horyzonty randkowiczów. Można tam poznać osoby z naszego podwórka, ale także tych, mówiących w innych językach i mieszkających w innych krajach. To świetna możliwość na dobrą zabawę i spędzenie wolnego czasu w gronie ciekawych ludzi. Jedynym minusem strony jest to, że aby rozpocząć rozmowy trzeba wykupić konto Premium, inaczej nie da się wysyłać ani odbierać wiadomości.

lov.net Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Marek, 42 lata

Na lov.net poznałem swoją obecną partnerkę. Nie jest to poważny związek, ale pasujemy do siebie świetnie temperamentami i mamy identyczne fantazje seksualne. Spodobała mi się od razu, kiedy zobaczyłem ją w rekomendacjach.

TAK 3 NIE 2
Tosia, 25 lat

Chciałam poznać kogoś z zagranicy, bo Polaków mogę poznać również na naszych portalach. Okazuje się, że jest tam tak dużo ludzi z całego świata, że czasem cieżko wybrać haha. Jednak udało się, nawet w planach jest spotkanie!

TAK 12 NIE 5
Edward, 34 lata

Po zalogowaniu się nie bardzo wiedziałem, co gdzie znajduje się na stronie. Niektóre funkcje dublują się i są dosyć niezrozumiałe. Oprócz tego chat i rozmowy są bardzo pomocne, bo można pisać z innymi i szybko wymieniać się wiadomościami.

TAK 15 NIE 15
Ewa, 38 lat

Stronę poleciła mi koleżanka, trochę bałam się założyć konto, muszę przyznać. Nie wiedziałam, czego oczekiwać. Ale przecież nie można oceniać czegoś, czego się nie spróbowało, wiec spróbowałam. I jestem zadowolona. Minął zaledwie miesiąc, a ja już jestem w kontakcie z kilkoma ciekawymi Panami, zarówno tymi z mojej okolicy, jak i tymi, mieszkającymi paręset kilometrów dalej. Ale podróże nam nie straszne :)

TAK 23 NIE 14

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2