Portal randkowy Mixer

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Mixer Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
4,1/10
367 000+ / 20+
Mixer

Użyteczność i funkcje portalu: 4/10

Bezpieczeństwo: 3,8/10

Przejrzystość profilu: 4/10

Szanse na znalezienie partnera: 4,8/10

Obsługa klienta: 4/10

Cena: 4/10

Mixer Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy nie tylko dla singli

Jeśli jesteś osobą, która korzysta lub korzystała kiedykolwiek z portali randkowych, na pewno kojarzysz randki.o2.pl. Ta popularna w Polsce strona połączyła swoje siły z innym, podobnym portalem i zmieniła nazwę na Mixer.pl. To właśnie pod tą domeną znajdują się teraz wszyscy starzy użytkownicy randki.o2. Jest to portal randkowy, na którym znaleźć można nie tylko przyjaźń i miłość, ale również romans. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż celem większości zalogowanych osób jest znalezienie partnera do stworzenia trwałego i poważnego związku. Mixer to lokalna społeczność, w której można znaleźć osoby z całej Polski. Dzięki informacjom o sobie, które udostępniamy innym randkowiczom, możemy łatwo nawiązać kontakt z użytkownikami z naszego miasta lub województwa, co usprawnia randkowanie nie tylko online, ale i w prawdziwym życiu.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Na stworzenie profilu na portalu wystarczy przeznaczyć tylko kilka minut. Podać musimy jedynie podstawowe informacje, takie jak swoje imię, wiek, płeć oraz płeć osoby, której szukamy. Następnie strona – podobnie jak większość tego typu – poprosi nas o potwierdzenie adresu email. Nasze konto jest już aktywne. Mamy potem możliwość uzupełnienia go o dodatkowe informacje dotyczące naszych zainteresowań, preferencji partnerów do związku oraz dodania zdjęć.

Rozgość się i wypełnij swój profil

Jeśli logujesz się na portalu, aby znaleźć ciekawe osoby z okolicy lub z całej Polski, zadbaj o swój profil i wypełnij go jak najdokładniej. Informacje, które tam ukażesz, będą widoczne dla innych użytkowników.

Im więcej o sobie powiesz, tym bardziej zwrócisz uwagę innych, a prawdopodobieństwo, że ktoś zatrzyma się właśnie przy Tobie i zagada pierwszy znacznie wzrośnie. Być może będzie to właśnie Twoja druga połówka. Postaraj się więc w kilku zdaniach powiedzieć o tym, co Cię interesuje i czego oczekujesz od potencjalnego partnera. Ważnym elementem profilu jest zdjęcie. Dodaj przynajmniej jedną wyraźną fotografię, na której dobrze się prezentujesz i która dobrze oddaje Twoje usposobienie i styl życia. Znacznie zwiększa to szansę, że ktoś «zawiesi na Tobie oko». Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie gra dużą rolę, zwłaszcza na portalach randkowych, gdzie zarejestrowanych jest setki tysięcy użytkowników, a selekcja musi być szybka i maksymalnie trafna.

Mixer - członkostwo Premium?

Mixer to całkowicie darmowy portal, który nie wymaga konieczności wykupienia konta Premium, aby móc korzystać z dodatkowych funkcji. Wszystko, co oferuje strona jest dostępne dla każdego i bez jakichkolwiek opłat. Jedynym minusem jest ograniczona ilość wiadomości, co znacznie utrudnia prowadzenie rozmów z innymi użytkownikami. Niestety nie ma możliwości wykupienia dodatkowych wiadomości, więc jedyną formą zawierania znajomości jest zaznaczenie opcji «Chcę poznać».

Co, jeśli chcesz usunąć konto z Mixer?

Usunięcie konta z portalu Mixer jest bardzo proste. Wystarczy wejść w zakładkę «ustawienia» na swoim profilu w prawym górnym rogu i zaznaczyć opcję «usuń konto» na samym dole. Usuwając profil, usuwamy jednocześnie wszystkie swoje dane ze strony, w tym wiadomości, zdjęcia i inne informacje o nas.

Funkcje Mixer

Poznawaj

W zakładce «Poznawaj» na stronie możesz zaznaczyć, którzy użytkownicy wpadli Ci w oko, a którzy nie. Dzięki temu otrzymasz bardziej pasujące rekomendacje potencjalnych partnerów.

Aplikacja mobilna

Dostępna jest aplikacja mobilna Mixer, dzięki której cały czas możesz być online. Można ją instalować na telefonach z systemem Android i iOS.

Inteligentne rekomendacje partnerów

System dobiera partnerów w podobnym wieku i blisko Twojego miejsca zamieszkania.

Poznawaj

Gra «Poznawaj» polega na tym, że widzisz rekomendowane dla Ciebie profile z krótkim opisem. Możesz wybrać odpowiedzi «chcę poznać» lub «nie chcę poznać», które zadecydują o kontynuacji znajomości.

Spotkaj

Po odznaczeniu odpowiedniej ilości profili w grze «Poznawaj» będziesz mógł umówić się z wybranymi użytkownikami na randkę.

Funkcje Premium

Każdy członek Mixer.pl automatycznie dostaje dostęp do wszystkich funkcji portalu, gdyż nie posiada on opcji płatnej.

Połącz z Facebook

Możesz połączyć swoje konto z profilem na Facebook. Dzięki temu więcej znajomych będzie mogło Cię znaleźć i umówić się z Tobą na randkę.

Informacje o sobie

Nie obawiaj się wypełnić informacji na swój temat. Powiedz o tym, czego oczekujesz od partnerów i kogo chcesz znaleźć.

Mixer Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

widoczne zdjęcia użytkowników
możliwość odbierania i wysyłania wiadomości
widoczny opis innych użytkowników

Mixer Wady i Zalety

Zalety

Dostępna aplikacja mobilna
Użytkownicy z całej Polski
Wszystkie funkcje bezpłatne
Możesz zobaczyć, kto chce Cię poznać

Wady

Nie możemy zobaczyć, kto odwiedził nasz profil
Brak dodatkowych funkcji Premium
Ograniczona ilość wiadomości

Mixer dla użytkowników

Zalety

Duża ilość zarejestrowanych użytkowników pozwala na poznanie ciekawych osób
System dobiera użytkowników w podobnym wieku i miejscu zamieszkania
Bezpłatna rejestracja oraz wszystkie funkcje portalu
Screenshot

Na koniec moja opinia o Mixer

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Największym plusem portalu jest duża ilość zarejestrowanych na nim użytkowników. Dzięki temu można poznać wiele osób z całej Polski. Sami wybieramy, z jakiego rejonu oraz w jakim przedziale wiekowym profile chcemy zobaczyć. Rozczarowuje jednak ograniczona ilość wiadomości, które możemy napisać do innych, co utrudnia płynność konwersacji. Nie możemy również od razu zobaczyć profilu danej osoby i informacji o niej, jedynie opis jej zdjęcia. Również interfejs portalu pozostawia wiele do życzenia, gdyż sprawia wrażenie przestarzałego. Portal jest bezpłatny, jednak często o wiele bardziej opłaca się zapłacić i otrzymać w zamian atrakcyjne funkcje, których na Mixer.pl niestety brakuje.

Mixer Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Marcin, 46 lat

Strona jest bardzo prosta w obsłudze i od razu wiadomo, co i gdzie nacisnąć, aby wyszukać inne profile lub rozpocząć rozmowę. To duży plus, zwłaszcza dla osób, które rzadko korzystają z tego typu stron.

TAK 6 NIE 4
Tomek, 34 lata

Poznałem na portalu swoją obecną dziewczynę. Jesteśmy już razem prawie rok i mam nadzieję, że to nie nasz ostatni rok :))

TAK 4 NIE 2
Martyna, 28 lat

Kilka miesięcy temu zarejestrowałam się na stronie, a później ściągnęłam też aplikację na telefon. Teraz mogę logować się na Mixerze o dowolnej porze, niestety sam proces zawierania znajomości i przeglądania profili trwa dosyć długo.

TAK 2 NIE 1
Kasia, 37 lat

Portal, choć darmowy, to jest bardzo ubogi w funkcje. Ograniczenie wysyłania wiadomości niestety nie pozwala rozmawiać tak, jakby się chciało. Byłabym gotowa zapłacić za abonament Premium, jednak nawet go nie ma.

TAK 5 NIE 3

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2