Portal randkowy InternationalCupid

NiktSieNieDowie
1.
NiktSieNieDowie
NiktSieNieDowie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Randkowicze z Twojej okolicy
  • Szybka wyszukiwarka użytkowników
30+
preferowany wiek
137 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

InternationalCupid Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,3/10
1 000 000+ / 23+
InternationalCupid

Użyteczność i funkcje portalu: 8,3/10

Bezpieczeństwo: 9,3/10

Przejrzystość profilu: 9,3/10

Szanse na znalezienie partnera: 8,8/10

Obsługa klienta: 6,8/10

Cena: 7,5/10

InternationalCupid Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy InternationalCupid - czym jest?

Jeśli masz ochotę na zawarcie znajomości z obcokrajowcem, chcesz spróbować nowych doznać i przygód, nie zastanawiaj się długo, jest dla Ciebie idealna opcja. InternationalCupid to miejsce, które zrzesza samotnych randkowiczów i randkowiczki z różnych krajów i łączy ich w pary. Niezależny system doboru partnerów łączy profile według ich preferencji, podanych po założeniu konta. Dzięki temu masz dużą szansę na znalezienie kogoś z podobnym sposobem myślenia i stylem życia do Twojego, nawet, jeśli nie mieszka w Twojej najbliższej okolicy. Na InternationalCupid spotkasz osoby z całego świata. Liczba zalogowanych użytkowników sięga miliona z wielu różnych krajów, co oznacza, że łatwo znaleźć kogoś ciekawego wśród osób nie tylko z naszego otoczenia, ale również z drugiego końca świata. Poflirtuj i znajdź gorącego partnera lub partnerkę o innym kolorze skóry i innej kulturze. Logując się, dajesz sobie szanse na rozpoczęcie nowego etapu w swoim życiu. Tradycyjne randki odchodzą do lamusa, zwłaszcza, że tak często kończą się fiasko. Być może mieszkasz w małej miejscowości i szanse poznania kogoś nowego i na tyle ciekawego, aby był godny zainteresowania są niewielkie. Ilość kilometrów, kraj ani język, jakim się posługujecie na InternationalCupid nie ma znaczenia. Rozmawiaj z kim chcesz i kiedy chcesz, a także, o czym chcesz.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Aby zarejestrować się na InternationalCupid wystarczy przejść przez kilka prostych kroków. Pierwszym z nich to podanie Twojej płci. Następnie płcy osoby, którą szukasz. Podaj także swój wiek, aby i inni mogli z łatwością wpaść na twój profil. Po wypełnieniu wszystkich danych możesz już zacząć korzystać z portalu. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić to załadowanie zdjęcia profilowego. Pamiętaj, aby było ono, po pierwsze, wyraźne, po drugie, oddawało Ciebie takim, jakim jesteś na prawdę. Nie trać czasu swojego i innych na podawanie nieprawdziwych danych i wrzucanie zdjęć, na których nie jesteś do siebie podobny. Prędzej czy później i tak trzeba będzie się spotkać. Będziesz mógł zobaczyć, kto odwiedził Twój profil oraz kto dodał Cię do ulubionych. Jeśli ktoś z użytkowników wzbudził twoje podejrzenia, możesz go zablokować i mieć pewność, że już nigdy do Ciebie nie napisze. Jeśli jednak ktoś szczególnie wpadł Ci w oko i nie chcesz go tracić, dodaj profil do listy ulubionych i w każdej chwili będziesz mógł do niego wrócić i zagadać. Nie czekaj jednak długo, im szybciej napiszesz i nawiążesz kontakt tym szybciej znajdziesz kogoś, z kim będziesz mieć ochotę nie tylko pójść na kawę, ale i częściej spędzać czas. Być może znajdziesz tam swoją drugą połówkę.. nie ma na co czekać!

Co warto o sobie napisać?

Pamiętaj, aby powiedzieć o sobie jak najwięcej, bo dzięki temu inni użytkownicy poznają, kim i jaki jesteś, czego szukasz i jakiego rodzaju znajomości oczekujesz od InternationalCupid. Możesz szukać innych użytkowników według wybranych przez siebie kryteriów. Podaj wiek, płeć oraz promień miejsca zamieszkania, w jakim system ma szukać dla Ciebie potencjalnych partnerów. Napisz o tym, czego szukasz na portalu randkowym, jakiego rodzaju partnera lub partnerkę chciałbyś poznać. Powiedz coś o swoim wyglądzie, jaki masz kolor włosów i oczu, jakiego jesteś wzrostu. Napisz też, jaki masz stosunek do sportu, a także do używek. Jeśli palisz, podziel się tym, dla niektórych może to być bardzo istotne. Dobrze wiemy, że wygląd to nasza wizytówka i w pierwszej kolejności zwracamy uwagę właśnie na niego. Dlatego więc dodaj zdjęcia, aby inni mogli zobaczyć, jaki jesteś. Opowiedz o tym, czym się zajmujesz na codzień oraz co lubisz robić w wolnym czasie.

InternationalCupid - członkostwo Premium - czy warto?

Aby móc rozmawiać z innymi użytkownikami będziesz musiał wykupić abonament Premium. Tylko w taki sposób uda Ci się prowadzić konwersacje z innymi. Możesz wykupić abonament na miesiąc, 3 miesiące lub od razu na rok. Płacisz kartą lub przelewem i nie musisz martwić się o to, że pewnego dnia twój abonament wygaśnie. Jeśli na prawdę myślisz o poznaniu kogoś wartościowego na InternationalCupid, zastanów się poważnie nad kontem Premium, gdyż daje ono nieograniczone możliwości nawiązywania nowych kontaktów.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na InternationalCupid?

Aby wyłączyć profil na portalu InternationalCupid ,musisz wejść w zakładkę «Ustawienia profilu» i zaznaczyć opcję «wyłącz profil». Podaj hasło do swojego konta oraz powód, dla którego już nie chcesz być członkiem społeczności randkowej. Pamiętaj, że wszystkie twoje dane, zdjęcia, rozmowy oraz dopasowania wraz z momentem wyłączenia profilu zostaną bezpowrotnie utracone. Nie obawiaj się, twoje dane na portalu są szyfrowane i nikt prócz Ciebie i administracji nie ma do nich dostępu. Nie musisz się więc bać, że przeczyta je ktoś, kto nie chcesz, aby to zrobił.

Funkcje InternationalCupid

Wyszukiwanie

Można wyszukiwać użytkowników według własnych preferencji. Podaj informacje, według których system ma znaleźć Ci potencjalnego partnera.

Zdjęcie profilowe

Pamiętaj, że zdjęcie profilowe inni widzą w pierwszej kolejności i to Twoja wizytówka.

Ulubieńcy

W tej zakładce zobaczysz osoby, które dodałeś do listy ulubionych.

Odwiedzili mój profil

Tutaj zobaczysz, kto odwiedził Twój profil. Jeśli ktoś z nich Ci się spodoba, nie trać czasu, napisz pierwszy.

Dopasowania

W zakładce «dopasowania» pojawią się osoby, wybrane dla Ciebie przez system InternationalCupid.

Lista zablokowanych

Jeśli nie chcesz już dostawać wiadomości od konkretnych użytkowników bo uważasz, że są nachalni, dodaj ich do listy ulubionych i zapomnij o całej sprawie.

Informacje o sobie

Napisz coś o sobie, podziel się oczekiwaniami wobec innych i powiedz, kogo szukasz na InternationalCupid.

InternationalCupid Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Rozmowy z innymi użytkownikami
Ukrycie profilu
Wyróżnienie profilu
Tłumaczenie wiadomości na swój język
Brak reklam

VIP 1 miesiąc

140,00 zł

Ukrycie profilu
Wyróżnienie profilu
Tłumaczenie wiadomości na swój język
Brak reklam

VIP 3 miesiące

93,33 zł (miesięcznie)

Ukrycie profilu
Wyróżnienie profilu
Tłumaczenie wiadomości na swój język
Brak reklam

VIP 12 miesięcy

46,67 zł (miesięcznie)

Ukrycie profilu
Wyróżnienie profilu
Tłumaczenie wiadomości na swój język
Brak reklam

InternationalCupid Wady i Zalety

Zalety

Ponad milion użytkowników
Zaawansowane wyszukiwanie
Osoby, podobne do Ciebie
Możliwość chatowania w czasie rzeczywistym

Wady

Brak możliwości rozmów na podstawowym koncie
Większość funkcji dostępna tylko w abonamencie Premium
Podstawowe wyszukiwanie przy bezpłatnym koncie

InternationalCupid dla użytkowników

Zalety

Rozmawiaj ze wszystkimi na chacie, kiedy tylko chcesz
Duża ilość randkowiczów
Wykup Premium i baw się do woli
Screenshot

Moja opinia na temat InternationalCupid

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

InternationalCupid to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą znaleźć partnera z zagranicy. Znajomości zawierane z osobami z innych krajów nie zawsze należą do najłatwiejszych. Barierą może być język, kultura lub chociażby duża ilość kilometrów. Na InternationalCupid wystarczy wpisać wybrane kryteria i system wyszuka potencjalnych partnerów według potrzeb każdego randkowicza. Dzięki temu można poznać ciekawe osoby z różnych części świata, których prawdopodobnie nigdy nie spotkalibyśmy w normalnym życiu. To dobre miejsce na zawieranie przyjaźni międzykulturowych i poznawanie nowych rozmówców. Portal randkowy oferuje również funkcję tłumaczenia wiadomości na swój język. Aby korzystać z większości funkcji trzeba zapłacić za konto Premium. Umożliwia to nie tylko rozmowy z innymi, ale także brak reklam, zaawansowane wyszukiwanie dopasowań.

InternationalCupid Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Ania, 35 lat

Bardzo byłam ciekawa, jak to jest porozmawiać, a nawet poflirtować z obcokrajowcem, tylko nie wiedziałam, jak się do tego zabrać. Dzięki opiniom w internecie udało mi się trafić właśnie tutaj i praktycznie po kilku godzinach od zalogowania zacząć rozmawiać z kilkoma mężczyznami z różnych krajów. Nawet nie wiedziałam, że osoby, które mieszkają zaledwie niedaleko od naszej granicy są tak różne i tak nowe doświadczenia można czerpać z rozmów z nimi. Mam nadzieję, że niektóre z tych znajomości przejdą na poziom w realnym życiu, w zasadzie to już zaczęły się negocjacje co do ustalenia miejsca spotkania..

TAK 1 NIE 0
Michał, 25 lat

Poznałem tam jakiś czas temu swoją obecną dziewczynę z Belgii. Spotykamy się już kilka miesięcy i muszę przyznać, że zakładając konto nie spodziewałem się, że tak szybko poznam kogoś, kto mi się tak bardzo spodoba.

TAK 8 NIE 3
Natalia, 42 lata

Założyłam konto według wszystkich instrukcji, znalazłam w dopasowaniach partnerów, którzy mi się spodobali a ja chciałam wysłać wiadomość to okazało się, że nie mogę, bo nie mam konta Premium. Musiałam wykupić abonament żeby w ogóle móc zrobić cokolwiek.. no, ale cóż, miłość kosztuje wiele :)

TAK 13 NIE 10
Damian, 32 lata

Chciałem poflirtować z dziewczynami z różnych krajów i nawet nie sądziłem, że to może być taka frajda. Przy okazji poznałem też kilka koleżanek z «podwórka».

TAK 25 NIE 11

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2