Portal randkowy cDate

Nasza Tajemnica
1.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
2.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
TylkoTyija
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

cDate Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
9,3/10
2 270 000+ / 20+
cDate

Użyteczność i funkcje portalu: 9,5/10

Bezpieczeństwo: 10/10

Przejrzystość profilu: 9,5/10

Szanse na znalezienie partnera: 9,8/10

Obsługa klienta: 9/10

Cena: 8/10

cDate Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Szukasz flirtu? Znajdziesz go na cDate

Chcesz umówić się na niezobowiązującą randkę w swojej okolicy? Skorzystaj z serwisu randkowego cDate. Na platformie rejestrują się przyzwoici użytkownicy, więc zapewnia ona partnerów na odpowiednim poziomie. Szczególnie zainteresowani będą panowie, gdyż równowaga między płciami jest prawie na jednakowym poziomie. Na cDate możesz znaleźć partnera na jedną noc lub na dłuższy flirt. Strona oferuje dyskrecję i anonimowość. Randki na cDate są bezpieczne, a znalezienie odpowiednich partnerów proste. Fałszywi użytkownicy są od razu blokowani, co poprawia wiarygodność pozostałych. Ponad 25 000 nowych osób codziennie szuka tu flirtu, spróbuj więc i Ty.

Łatwa rejestracja

Podczas rejestracji serwis chce poznać Twoje ogólne zdanie na temat flirtu. Zostaniesz zapytany o to, jakich doświadczeń szukasz, skąd pochodzisz i jak wyglądasz. Po weryfikacji adresu email staniesz się pełnoprawnym członkiem społeczności cDate, co oznacza, że świat niewiążącego flirtu będzie stał przed Tobą otworem.

Po rejestracji

Jesteś już zarejestrowany, ale nadal możesz uzupełniać informacje o sobie.

Wyślij swoje zdjęcie profilowe i określ, dla kogo ma być widoczne – dla wszystkich czy tylko dla niektórych użytkowników. Możesz wybrać jedno z pytań z listy i wysłać je do wybranego użytkownika w celu nawiązania rozmowy. Następnie możesz określić swój seksualny temperament, formę preferowanego spotkania oraz to, jakiego partnera oczekujesz.

Nieograniczone możliwości członkostwa Premium

Dla niektórych użytkowników członkostwo Premium jest sporne, jednak bez niego nie ruszysz do przodu w randkach na cDate. Wykupienie abonamentu VIP gwarantuje, że w serwisie znajdować się będą tylko osoby poważnie podchodzące do randek. Możesz wykupić członkostwo na okres od trzech do sześciu miesięcy. Zostanie ono automatycznie odnowione. Abonament Premium daje możliwość wysyłania i odbierania wiadomości bez ograniczeń, pozwala na filtrację kryteriów wyszukiwania, wyświetla wszystkie profile i zdjęcia, a także codziennie generuje nowych proponowanych partnerów.

cDate – jak usunąć konto?

Wszystkie informacje dotyczące usunięcia konta podane są w regulaminie portalu. Darmową wersję konta można łatwo usunąć w karcie «wyłącz profil» w zakładce «ustawienia». Jeśli opłaciłeś członkostwo VIP, możesz je wypowiedzieć w ciągu 14 dni kalendarzowych przed datą odnowienia nowego abonamentu. Usunięcie konta Premium wymaga przesłania wypowiedzenia w formie pisemnej na adres firmy lub wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie internetowej.

Funkcje cDate

Udostępnianie zdjęć

Twoje zdjęcia będą udostępnione wszystkim użytkownikom lub tylko tym wybranym przez Ciebie. To idealna opcja dla nieśmiałych. Inni użytkownicy zobaczą zamazane zdjęcia, a Ty zachowasz anonimowość.

Informacje o sobie

Po zarejestrowaniu się na portalu wypełnij formularz o sobie. Opowiedz, jakim typem temperamentu erotycznego jesteś, jak chcesz, aby wyglądało pierwsze spotkanie i jak wyglądasz. Jednocześnie możesz podać swoje wymagania wobec potencjalnego partnera.

Inteligentne rekomendacje partnerów

W oparciu o dane o Tobie i Twoje wymagania, cDate dobierze Ci partnerów o podobnych upodobaniach erotycznych i zlokalizowanych w Twojej okolicy. Do Ciebie należy decyzja, czy skontaktujesz się z wybranymi użytkownikami.

Zaawansowane wyszukiwanie dla VIP

Możesz edytować kryteria wyszukiwania dla potencjalnych partnerów. Możesz ich szukać według lokalizacji lub wyglądu oraz według indywidualnych preferencji i formy spotkania.

Wyświetlanie wszystkich profili online i zdjęć profilowych dla VIP

Jako użytkownik serwisu randkowego cDate, możesz swobodnie przeglądać profile innych użytkowników, oglądać ich zdjęcia profilowe i czytać preferencje spotkania.

Sexy czy nie? dla VIP

Randki mogą być zabawne. Skorzystaj z gry «Sexy or not». Jeśli spodoba Ci się inny użytkownik, kliknij na kciuk w górę obok jego profilu.

Użytkownicy online dla VIP

Możesz być na bieżąco i widzieć, jacy użytkownicy są w danym momencie online. Pozwala to natychmiast zacząć rozmowę, bez czekania, aż ktoś się zaloguje i przeczyta wiadomość.

cDate Cennik członkostwa VIP

3 miesiące VIP

74,90 zł (miesięcznie)

Wyświetlanie zdjęć
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili
Kto jest teraz online

6 miesięcy VIP

44,90 zł (miesięcznie)

Wyświetlanie zdjęć
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili
Kto jest teraz online
Rekomenduj

1 rok VIP

34,90 zł (miesięcznie)

Wyświetlanie zdjęć
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili
Kto jest teraz online

Darmowe konto

Wyświetlanie zdjęć
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili
Kto jest teraz online

cDate Wady i Zalety

Zalety

Randki cDate oferują konto Premium
Stosunek mężczyzn do kobiet wynosi 52:48
Czat i wyświetlanie użytkowników online
Rekomendacje partnerów według kryteriów
Nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości

Wady

Randki cDate służą tylko do flirtu
Członkostwo VIP jest automatycznie odnawiane
Niektóre usługi są płatne
Wielu użytkowników publikuje zamazane zdjęcia

cDate dla użytkowników

Zalety

Udostępniasz swoje zdjęcia tylko wybranym użytkownikom
Gwarantowana poufność
Już podczas rejestracji możesz wybrać typ preferowanej niezobowiązującej randki
Członkostwo Premium ułatwia użytkownikom poznanie się
Screenshot

Na koniec moja opinia o cDate

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Nie znaleźliśmy żadnych niedociągnięć w portalu cDate. Serwis ma jasne warunki, które każdy powinien przeczytać. Tylko w takim wypadku nie będziesz zaskoczony automatycznym odnowieniem konta lub sposobem rezygnacji z płatnego członkostwa. cDate zostało stworzone do nawiązywania relacji seksualnych i flirtu, a zarejestrować się może tutaj każdy, bez względu na płeć lub wiek. Nie dyskryminujemy nikogo. Zarówno młodzi ludzie jak i seniorzy doskonale wiedzą, czym jest c-date. Jednak bez opłacenia członkostwa korzystanie z serwisu nie ma sensu. Ocena dla casuadl dates to zdecydowane pięć na pięć gwiazdek.

cDate Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Ola, 52 lata

Początkowo zastanawiałam się, czy kobiecie w moim wieku wypada rejestrować się na takiej stronie. Ale okazało się, że mam więcej amatorów, niż jeszcze kilka lat temu. Póki co korzystam ze strony z przyjemnością.

TAK 64 NIE 4
Magda, 33 lata

Zarejestrowałam się na cDate już kilka miesięcy temu. Oczekiwałam wysokiej jakości doboru partnerów, takich, którzy mają dokładnie takie same oczekiwania jak ja. I się nie zawiodłam. Naprawdę fajny portal, flirtu nigdy za wiele!

TAK 101 NIE 8
Marcin, 38 lat

Niestety, żeby w jakikolwiek normalny sposób korzystać ze strony, trzeba wykupić konto Premium. Inaczej nie zobaczymy zdjęć innych użytkowników ani nie będziemy mogli wysłać im wiadomości, oprócz wybranych szablonów. Wykupiłem konto Premium bez przeczytania regulaminu. Nie wiedziałem, że odnawia się ono bezpłatnie.

TAK 19 NIE 6
Mariusz, 39 lat

Nie spodziewałem się, że w serwisie będzie tyle aktywnych kobiet. Jestem mile zaskoczony. Nareszcie jakiś porządny serwis ułatwiający flirtowanie.

TAK 67 NIE 2

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2