Portal randkowy New Honey

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

New Honey Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,2/10
36 000 000+ / 21+
New Honey

Użyteczność i funkcje portalu: 8,3/10

Bezpieczeństwo: 8/10

Przejrzystość profilu: 8,5/10

Szanse na znalezienie partnera: 8,3/10

Obsługa klienta: 8/10

Cena: 8,3/10

New Honey Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy New Honey - czym jest?

New Honey to portal randkowy stworzony dla osób spragnionych nowych doświadczeń. Każdy, kto ma ochotę na flirt odnajdzie się na tej stronie. Nieważne, czy szukasz czegoś mniej lub bardziej zobowiązującego, możesz tam znaleźć użytkowników o różnych preferencjach. Na portalu logują się również partnerzy znudzeni swoim wieloletnim związkiem. Jeśli i do Twojego życia wkradła się rutyna, z którą nie możesz lub nie chcesz już dłużej walczyć nie wahaj się, spróbuj swoich sił na New Honey. Platforma oferuje dyskretne randki online dla wszystkich, którzy szukają w swoim życiu prywatnym i seksualnym czegoś nowego. Nie jest istotny status osób, które się rejestrują. Konto mogą założyć zarówno single, jak i osoby będące związku partnerskim, małżeńskim lub otwartym.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Aby stworzyć konto na portalu należy już na samym początku podać kilka podstawowych informacji o sobie. Najpierw należy podać takie podstawowe dane jak wiek, miejsce zamieszkania, płeć oraz płeć potencjalnych partnerów, których szukasz. Oprócz tego trzeba podać kilka informacji dotyczących wyglądu, w tym wzrost, kolor oczu, włosów i budowę ciała. Następnie wybierasz 3 spośród podanych cech, które opisują Cię najlepiej, zaznaczasz swoje zainteresowania oraz preferencje seksualne i oczekiwania wobec drugiej osoby. Należy także podać powód, dla którego rejestrujesz się na stronie. Do wyboru jest kilka opcji – zaznaczasz, czy szukasz flirtu, seksu a może związku. Kiedy już odpowiedz na wszystkie pytania oraz potwierdzisz swój adresu e-mail, możesz zacząć korzystać z funkcji, jakie oferuje strona.

Co warto o sobie napisać?

Po pierwszym zalogowaniu na stronie od razu zostaniesz poproszony o podanie szczegółowych informacji o sobie. Ma to na celu dokładniejsze określenie Twoich preferencji oraz ewentualne dobranie partnera o podobnych oczekiwaniach. Warto dodać co najmniej jedno zdjęcie. Wybierz takie, które najlepiej pokazuje Ciebie, Twoje usposobienie oraz wygląd. Brak zdjęcia może znacznie utrudnić poszukiwania, gdyż każdy z nas początkowo zwraca uwagę właśnie na elementy wizualne potencjalnego partnera.

Niedodanie zdjęcia może więc skutkować mniejszą ilością znajomości, a co za tym idzie, zmniejszyć prawdopodobieństwo rozpoczęcia flirtu i romansu. Oprócz zdjęcia wypełnij także pola «o mnie», w których podasz branżę, w której się obracasz, poziom edukacji, to czy masz tatuaże lub piercing na ciele oraz Twój stosunek do alkoholu i papierosów. Zaraz po zalogowaniu otrzymasz kilka propozycji kontaktu, które pasują do wskazanych przez Ciebie kryteriów. Sam możesz zdecydować, czy rozpocząć rozmowę z zaoferowanymi użytkownikami, czy nie.

New Honey - członkostwo Premium - czy warto?

Wykupienie abonamentu Premium jest niezbędne, aby móc korzystać z większości funkcji na portalu New Honey. Największym minusem konta darmowego jest fakt, że nie możesz wysyłać wiadomości do innych użytkowników. Uniemożliwia to więc poznanie kogokolwiek i rozpoczęcie konwersacji. Opcja ta jest dostępna dopiero przy wykupieniu konta Premium. Do wyboru masz konto na 1, 3 lub 6 miesięcy. Oprócz wysyłania i czytania wiadomości użytkownicy konta VIP mogą także przeglądać kompletne profile innych, ich erotyczne galerie zdjęć, zachowywać kontakty i dodawać je do listy ulubionych oraz mają nielimitowany dostęp do swoich propozycji znajomości.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto z New Honey?

Jeśli znalazłeś już na New Honey to, czego szukałeś lub jeśli z jakichkolwiek innych powodów nie chcesz już korzystać z tego portalu, możesz usunąć swoje konto. Nie jest to wcale skomplikowane. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę «ustawienia» oraz zaznaczysz opcję «dezaktywuj profil». Jeśli posiadasz konto Premium, musisz się jednak skontaktować z obsługą portalu. Pamiętaj, że dezaktywacja konta jest nieodwracalna i spowoduje trwałe usunięcie wszystkich Twoich danych i informacji z profilu.

Funkcje New Honey

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie użytkowników według szczegółowych kryteriów pozwala znaleźć osoby o podobnych preferencjach seksualnych. Wypełnij więc dokładnie swój profil, aby inni mogli Cię znaleźć.

Dodawanie zdjęć

Oprócz wypełnienia profilu dodaj swoje zdjęcia, dzięki którym inni będą mogli Cię zobaczyć. Fotografie zwiększają szansę na poznanie odpowiedniego partnera.

Odwiedzający

Możesz sprawdzić, kto odwiedził Twój profil i zdecydować, czy chcesz podjąć z nim rozmowę.

Galeria erotyczna

Na stronie dostępna jest oddzielna galeria erotyczna. Sam możesz zdecydować, kto może zobaczyć znajdujące się w niej zdjęcia.

Konto VIP

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz stać się członkiem VIP. Wysyłaj i odbieraj wiadomości oraz dodawaj kontakty do listy znajomych.

Lista ulubionych

Dodaj do listy ulubionych kontaktów tych partnerów, którzy szczególnie wpadli Ci w oko. Będzie Ci potem łatwiej ich znaleźć i nawiązać ponowny kontakt.

Informacje o sobie

Opowiedz coś o sobie, jak wyglądasz, skąd jesteś i czego szukasz. Podanie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, a pomoże w znalezieniu odpowiednich partnerów.

New Honey Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Nieograniczona ilość rozmów
Przeglądanie zdjęć innych
Dostęp do galerii erotycznej
Dodawanie kontaktów do listy ulubionych
Dostęp do propozycji kontaktów
Tworzenie listy kontaktów

Konto VIP 1 miesiąc

39,90 zł

Nieograniczona ilość rozmów
Przeglądanie zdjęć innych
Dostęp do galerii erotycznej
Dodawanie kontaktów do listy ulubionych
Dostęp do propozycji kontaktów
Tworzenie listy kontaktów

Konto VIP 3 miesiąc

39,97 zł (miesięcznie)

Nieograniczona ilość rozmów
Przeglądanie zdjęć innych
Dostęp do galerii erotycznej
Dodawanie kontaktów do listy ulubionych
Dostęp do propozycji kontaktów
Tworzenie listy kontaktów

Konto VIP 6 miesiąc

13,32 zł (miesięcznie)

Nieograniczona ilość rozmów
Przeglądanie zdjęć innych
Dostęp do galerii erotycznej
Dodawanie kontaktów do listy ulubionych
Dostęp do propozycji kontaktów
Tworzenie listy kontaktów

New Honey Wady i Zalety

Zalety

Duża ilość użytkowników
Dopasowanie partnerów według kryteriów
Galerie erotyczne
Obszerna ankieta osobowości

Wady

Strona nie gwarantuje znalezienia odpowiadającego partnera
Płatność za konto VIP
Brak możliwości prowadzenia rozmów na darmowym koncie
Brak możliwości tworzenia listy kontaktów

New Honey dla użytkowników

Zalety

Wykupienie konta VIP zwiększa możliwości poznania partnera
Łatwy w obsłudze interfejs
Podgląd użytkowników online
Ogromna ilość zarejestrowanych randkowiczów

Na koniec moja opinia o New Honey

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

New Honey to miejsce dla osób znudzonych swoim życiem prywatnym i erotycznym. Na portalu loguje się wiele singli chcących zaznać ciekawej przygody lub po prostu osób, które szukają kochanka na jedną noc lub do niezobowiązującego flirtu. Jednak zakładają tam konta także osoby w związku. Ci, którzy dość mają już rutyny w życiu ze swoim stałym partnerem, szukają odskoczni właśnie na portalu randkowym New Honey. Jeśli pasujesz do jakiegokolwiek z wyżej wymienionych kryteriów, z pewnością znajdziesz tam kogoś z podobnymi oczekiwaniami. Duża ilość użytkowników z całego świata zachęca do poznawania nowych osób. Jednak minusem jest fakt, że z darmowym kontem nie można rozpocząć jakiejkolwiek konwersacji z użytkownikami. Odbieranie oraz wysyłanie wiadomości jest możliwe dopiero po wykupieniu konta Premium. Jednak cena nie jest wysoka, zwłaszcza w przypadku długoterminowej subskrypcji.

New Honey Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Mariola, 36 lat

Trochę się obawiałam, że na stronie nikogo nie znajdę, bo jestem już po 30. Ale przedział wiekowy osób zarejestrowanych jest ogromny, więc już po kilku dniach byłam umówiona.

TAK 1 NIE 0
Dominika, 38 lat

Początkowo trochę się wstydziłam, więc chciałam dyskretnej rozmowy z kimś, kto ma podobne do moich potrzeby. Znalazłam już kilku panów i zapowiada się, że pierwsze spotkanie już niedługo.

TAK 12 NIE 3
Mirek, 48 lat

Od 20 lat jestem żonaty. Mam ochotę na coś nowego, więc założyłem profil. Trochę się bałem, że ktoś zobaczy, że tam jestem, jednak informacje, fotografie i inne dane są poufne, więc małe szanse na to, że coś się wyda :) Niestety trzeba wykupić Premium, żeby w ogóle móc z kimś pogadać, bo na koncie darmowym nie można nawet odczytywać wiadomości.

TAK 8 NIE 5
Darek, 34 lata

Na New Honey poznałem już kilka dziewczyn, które chętne były na szybki seks.

TAK 8 NIE 5

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2