Portal randkowy Academic Singles

Academic Singles Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
9,1/10
298 000+ / 27+
Academic Singles

Użyteczność i funkcje portalu: 6,4/10

Bezpieczeństwo: 7,5/10

Przejrzystość profilu: 6,9/10

Szanse na znalezienie partnera: 7,1/10

Obsługa klienta: 6,6/10

Cena: 5,9/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
65929 użytkowników jest online

Dominik
Dominik, Wiek: 26
Amelia
Amelia, Wiek: 29
Kassia
Kassia, Wiek: 28

Academic Singles Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy nie tylko dla studentów

Każdy z nas chciałby poznać kogoś o podobnych zainteresowaniach. Wspólne tematy do rozmów to podstawa trwałego związku. Wbrew pozorom również wykształcenie odgrywa w nim ważną rolę. Swój ciągnie do swego, co jest prawdą również w tej dziedzinie życia. Mianowicie, osoby z wykształceniem szukają partnerów o podobnym wykształceniu. Z myślą o takich właśnie osobach powstał portal randkowy «Academic singles». Strona ta służy do odnajdywania podobnych sobie partnerów. Logując się na niej masz pewność, że znajdziesz kogoś odpowiedniego, bowiem strona przeznaczona jest dla osób wykształconych. Jednak nie należy się zrażać tą informacją. Założyć konto na portalu może każdy bez względu na wiek, zainteresowania czy wykształcenie

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Strona została opracowana przez specjalistów, którzy analizują osobowość członków społeczności i dobierają ich według określonych preferencji. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele godzin, które w innym wypadku spędzilibyśmy na poszukiwania kogoś, kto koniec końców okaże się nieodpowiedni i nie sprosta naszym oczekiwaniom. Założenie konta jest bardzo proste i trwa zaledwie kilka minut. Przy zakładaniu konta należy podać podstawowe dane, takie jak login i hasło. Następnie każdy kandydat zostanie poproszony o wypełnienie kwestionariusza.

Rozgość się i wypełnij swój profil

Po zakończeniu rejestracji będziesz poproszony o dodanie zdjęcia profilowego. Najlepiej, aby było to zdjęcie jak najbardziej aktualne. Dodatkowo do wglądu innych użytkowników możesz dodać inne zdjęcia, na których prezentujesz się najatrakcyjniej.

Pod zdjęciem profilowym możesz sprawdzić, czy zdjęcie jest widocznie dla innych użytkowników. Następnie wypełnij kwestionariusz określający Twoją osobowość, styl życia i zainteresowania.

Academic Singles - członkostwo Premium - czy warto?

Być może korzystasz już z portalu. Jednak aby otrzymać dodatkowe, przydatne funkcje, należy wykupić członkostwo Premium. Możesz wykupić abonament na miesiąc, pół roku lub rok. Po tym okresie będzie on automatycznie odnowiany. Co daje konto Premium? Będziesz mógł dodawać fotografie, sprawdzać, kto odwiedzał Twoje konto oraz wysyłać wiadomości. Oprócz tego otrzymujesz dostęp do katalogu kontaktów.

Co, jeśli chcesz usunąć konto na Academic Singles?

Konto możesz usunąć w swoim profilu w zakładce «Ustawienia». Znajdziesz tam opcję «dezaktywuj profil». Jeśli wykupiłeś opcję Premium, o chęci usunięcia konta musisz poinformować nie później niż 14 dni kalendarzowych przed zakończeniem okresu konta Premium. W tym celu możesz skorzystać z linku na stronie lub wysłać list pocztą lub faksem.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
18. 1. 2022

Funkcje Academic Singles

Wyszukiwanie dla VIP

Academic Singles dobiera tylko idealnie dopasowanych partnerów. W parametrach można określić takie dane jak płeć, wiek, wykształcenie czy roczny dochód.

Udostępnianie

Użyj tej inteligentnej funkcji, aby określić, kto będzie mógł oglądać Twoje zdjęcia. Możesz je pokazać tylko wybranym użytkowników lub udostępnić dla wszystkich.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Profesjonalny formularz pomaga dobrać tylko najodpowiedniejszych partnerów. Możesz przeglądać konta osób o podobnych zainteresowaniach, stylu życia i wartościach.

Szybki przegląd profilu dla VIP

Dzięki tej funkcji VIP możesz szybko przeglądać liczne profile osób o preferowanych przez Ciebie cechach charakteru, wyglądzie i zainteresowaniach. Jednocześnie może dotrzeć do każdego użytkownika.

Like

Wszyscy lubimy grać w gry. Teraz możesz dać like’a osobie, która zdobyła Twoją sympatię. Jeśli jednak nie przypadła Ci do gustu, możesz to wyrazić krzyżykiem.

Funkcje Premium dla VIP

Każdy członek Academic Singles może wykupić konto Premium z atrakcyjnymi funkcjami. Przyspiesza to spotkanie odpowiedniego partnera.

Członkostwo VIP

Po zarejestrowaniu się na stronie możesz wykupić członkostwo VIP na miesiąc lub pół roku i rozmawiać z innymi użytkownikami, a także przeglądać ich profile.

Informacje o sobie

Nie bój się i nie wstydź wypełnić informacji na swój temat. Pokaż, co Cię interesuje i jak wyglądasz. Podanie tych informacji jest proste i nie zajmuje wiele czasu.

Academic Singles Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

1 miesiąc VIP

20,00 zł

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili
Rekomenduj

3 miesiące VIP

79,90 zł (miesięcznie)

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

6 miesięcy VIP

29,95 zł (miesięcznie)

Widoczne zdjęcia
Kto jest teraz online
Odbieranie i wysyłanie wiadomości
Szybki przegląd profili

Academic Singles Wady i Zalety

Zalety

Równowaga ilości mężczyzn i kobiet
Zarejestrowanych 24 000 aktywnych użytkowników
Opcja aktywacji konta Premium - członkostwa VIP
Możesz zobaczyć, kto jest online
Inteligentna funkcja polecania pasujących partnerów

Wady

Portal to nie instytucja matrymonialna
Opłata za członkostwo i inne funkcje
Użytkownicy mogą publikować niewyraźne zdjęcia
Członkostwo Premium jest automatycznie odnawiane

Academic Singles dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP oferuje wiele korzyści i umożliwia poznanie odpowiedniego partnera
Możesz pokazywać zdjęcia tylko wybranym użytkownikom
Bezpłatna rejestracja oraz sam decydujesz, jak długo będziesz płacić za członkostwo
Screenshot

Na koniec moja opinia o Academic Singles

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Jeśli szukasz partnera, znajdziesz go na Academic Singles. Członkostwo Premium na portalu powinno być wykupione przez osoby, które poważnie myślą o związku i znalezieniu swojej drugiej połówki oraz mają stałą pracę. Przed podjęciem decyzji o wykupieniu dodatkowych funkcji dokładnie zapoznaj się z regulaminem i warunkami umowy, aby nie zaskoczyły Cię takie rzeczy, jak automatyczne przedłużenie członkostwa. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika, a cała strona wykonana w sposób profesjonalny. Mimo pojawiających się negatywnych opinii polecamy korzystanie z portalu, bo jeśli chcesz spotkać swoją miłość, to tutaj masz szansę ją spotkać.

Academic Singles Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Adrian, 29 lat

Utrudniony kontakt z innymi użytkownikami przy braku wykupienia funkcji Premium. W dodatku opłata pobierana jest automatycznie. Trzeba dokładnie czytać regulamin.

TAK 11 NIE 4
Darek, 32 lata

Korzystanie z portalu jest intuicyjne i bardzo proste. Od razu wykupiłem konto Premium, bo daje wiele możliwości. Niedługo spotykam się z dziewczyną, poznaną na Academic Singles.

TAK 31 NIE 4
Marta, 35 lat

Zarejestrowałam się dopiero niedawno, ale już poznałam miłego i sympatycznego mężczyznę. Mam nadzieję, że poznamy się bliżej i będzie to coś więcej niż przyjaźń!

TAK 48 NIE 4
Małgosia, 41 lat

Ciężko w to uwierzyć, ale to tutaj spotkałam swoją drugą połówkę. Mieszkaliśmy w różnych miastach, chociaż okazało się, że kończyliśmy tą samą uczelnię. Taki zbieg okoliczności :)

TAK 29 NIE 1

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2