Portal randkowy MyDwoje

TylkoTyija
1.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single
Nasza Tajemnica
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
BrudnyRomans
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

MyDwoje Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,6/10
700 000+ / 18+
MyDwoje

Użyteczność i funkcje portalu: 8,8/10

Bezpieczeństwo: 9,5/10

Przejrzystość profilu: 9/10

Szanse na znalezienie partnera: 8,8/10

Obsługa klienta: 8,5/10

Cena: 7,3/10

MyDwoje Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy MyDwoje – czym jest?

Na polskim rynku już pewien czas istnieje portal randkowy MyDwoje. Jest to miejsce, w którym każdy singiel może znaleźć swoją drugą połówkę. Jeśli jesteś zmęczony bezskutecznym poszukiwaniem partnera na innych stronach lub w życiu codziennym, spróbuj swojego szczęścia na MyDwoje. Portal ten stworzony został dla osób wymagających, które chcą znaleźć idealnego partnera. Określone wymagania wobec potencjalnego partnera można podać w odpowiednich polach na stronie, co przyspieszy i ułatwi wyszukiwanie i dobieranie podobnych osób. Moderatorzy strony dbają o to, żeby nie było na niej nieaktywnych profili, aby użytkownicy nie tracili czasu na wysyłanie wiadomości do kogoś, kto jej nigdy nie odczyta.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Rejestracja na MyDwoje jest szybka i prosta, a co najważniejsze, darmowa. Wystarczy podać swoje dane i od razu można korzystać z usług portalu. Warunkiem koniecznym na stronie jest wypełnienie informacji o sobie oraz dodanie zdjęcia. Pamiętaj, aby wgrać aktualną fotografię, która najlepiej oddaje Twój wygląd i charakter. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli łatwiej Cię znaleźć oraz chętniej nawiążą z Tobą kontakt. MyDwoje dobiera partnerów na podstawie temperamentów, podobnych celów życiowych i według zgodności podanych przez nich kryteriów.

Wypełnij profil informacjami o sobie

Opowiedz innym randkowiczom czym się zajmujesz i co lubisz robić w wolnym czasie. Warto również dodać informacje o tym, jakiego rodzaju związku szukasz i jakie masz oczekiwania względem partnera. Nie tylko ułatwi Ci to wyszukiwanie innych użytkowników, ale także zwiększy szansę na to, że to oni sami Cię znajdą i nawiążą kontakt.

Większość użytkowników MyDwoje loguje się na stronie w celu stworzenia poważnego związku oraz znalezienia przyszłego małżonka. Na portalu zarejestrowane jest około 800 tysięcy osób, co oznacza, że łatwo można znaleźć odpowiednich partnerów o podobnych zainteresowaniach i stylu życia.

Członkostwo Premium na MyDwoje – czy warto?

MyDwoje to jeden z najdroższych portali randkowych w Polsce. Portal został stworzony dla osób usytuowanych, a opłaty odstraszają niepoważnych użytkowników. Ci, którzy naprawdę szukają miłości, gotowi są zapłacić za kilka miesięcy abonamentu. Masz możliwość wykupienia konta Premium na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Użytkownicy z kontem standardowym nie mogą prowadzić rozmów z innymi. Wykupienie abonamentu gwarantuje nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości od innych randkowiczów.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć konto na MyDwoje?

Jeśli MyDwoje pomogło Ci znaleźć miłość Twojego życia lub z innych powodów nie chcesz być już członkiem społeczności, możesz łatwo usunąć swoje konto. Strona nie prowadzi polityki automatycznego odnawiania abonamentu, w przeciwieństwie do innych portali. Dzięki temu sam decydujesz, jak długo chcesz być członkiem Premium. Twoje dane na portalu są szyfrowane i możesz być pewien, że nikt niepożądany ich nie zobaczy. Portal zapewnia swoim użytkownikom bezpieczeństwo i anonimowość.

Funkcje MyDwoje

Wyszukiwanie

Na portalu możesz wyszukiwać innych użytkowników według wybranych kryteriów. Dzięki temu możesz znaleźć osoby o podobnym sposobie myślenia i stylu życia.

Inteligentne rekomendacje partnerów

Warto wypełnić dokładnie informacje o sobie. Każdy użytkownik spojrzy właśnie na te pola, zanim napisze do Ciebie wiadomość prywatną. Postaraj się opisać to, co chciałbyś, aby zwróciło na Ciebie uwagę innych. Dzięki temu będziesz miał szansę poznać kogoś, kto myśli tak jak Ty.

Funkcje Premium dla VIP

Każdy członek portalu randkowego MyDwoje może wykupić konto Premium z ciekawymi funkcjami. Pozwalają one na nieograniczone wysyłanie i odbieranie wiadomości od innych użytkowników.

Członkostwo VIP dla VIP

Członkostwo Premium pozwoli Ci na prowadzenie rozmów z innymi użytkownikami. Dzięki niemu możesz przeglądać ich profile i wyszukiwać według wybranych kryteriów w wyszukiwarce. Sam decydujesz, na jaki okres chcesz wykupić abonament bez automatycznego odnawiania.

Informacje o sobie

Administratorzy portalu randkowego MyDwoje stworzyli dla swoich użytkowników test psychologiczny, na podstawie którego dobierana jest lista potencjalnych partnerów. Otrzymujesz możliwość skontaktowania się z kimś o podobnych zainteresowaniach i oczekiwaniach wobec życia i związku.

MyDwoje Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Lista osób, które przeglądały Twój profil
Komentowanie zdjęć

1 miesiąc Premium

60,00 zł

Wysyłanie i odbieranie wiadomości bez ograniczeń
Korzystanie z czatu
Przeglądanie zdjęć innych użytkowników
Możliwość stworzenia galerii dla wybranych użytkowników
Rekomenduj

3 miesiące Premium

31,67 zł (miesięcznie)

Wysyłanie i odbieranie wiadomości bez ograniczeń
Korzystanie z czatu
Przeglądanie zdjęć innych użytkowników
Możliwość stworzenia galerii dla wybranych użytkowników

1 rok Premium

20,00 zł (miesięcznie)

Wysyłanie i odbieranie wiadomości bez ograniczeń
Korzystanie z czatu
Przeglądanie zdjęć innych użytkowników
Możliwość stworzenia galerii dla wybranych użytkowników

MyDwoje Wady i Zalety

Zalety

Profesjonalny test osobowości
Wiarygodne profile innych użytkowników
Możliwość wyszukiwania według określonych kryteriów
Brak automatycznego odnawiania abonamentu

Wady

Wysoka cena za członkostwo VIP
Brak możliwości rozmów przy koncie standardowym
Mniejsza ilość zarejestrowanych użytkowników niż na innych portalach randkowych

MyDwoje dla użytkowników

Zalety

Członkostwo VIP pozwala na nieograniczone rozmowy ze wszystkimi użytkownikami
Wysokiej jakości obsługa klientów
Bezpłatna rejestracja na portalu
Większość użytkowników MyDwoje szuka poważnego związku
Screenshot

Na koniec moja opinia o MyDwoje

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

Twórcy portalu randkowego MyDwoje stworzyli miejsce dla osób o określonym poziomie społecznym. Ich celem było zebrać singli o podobnych wartościach i wymaganiach wobec partnera, odpowiednich do ich oczekiwań. W związku z tym cena za członkostwo Premium jest nieco wyższa niż na innych, podobnych serwisach. Randkowicze mają możliwość znalezienia kogoś według własnych kryteriów i rozpoczęcia rozmowy z wybranymi użytkownikami. MyDwoje pomoże znaleźć partnera osobom wymagającym, szukającym prawdziwego, stałego związku, a nie przelotnego romansu.

MyDwoje Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (4)
Negatywne opinie (0)
Wojtek, 37 lat

Opłata jest o wiele wyższa, niż w przypadku innych portali randkowych. Trochę mnie to stopowało. Próbowałem również na innych stronach, ale mimo wszystko poziom na MyDwoje jest najwyższy. Opłata trochę odstrasza, ale w sumie jest tego warta.

TAK 25 NIE 4
Aleksandra, 28 lat

Na MyDwoje znalazłam swojego obecnego faceta i jesteśmy już 4 lata razem. Nie trzeba się bać, wystarczy spróbować, rejestracja jest darmowa i nie gryzie :)

TAK 29 NIE 3
Marta, 34 lata

Obawiałam się, że znów spotkam tylko mężczyzn, szukających przelotnego romansu. Jednak na stronie logują się głównie osoby, które chcą poważnego związku, co mnie pozytywnie zaskoczyło.

TAK 32 NIE 4
Marcin, 42 lata

Słyszałem różne opinie, zanim zdecydowałem się zarejestrować. Ale jednak zrobiłem to. Bardzo spodobał mi się test psychologiczny. Na jego podstawie dobrano mi kilka partnerek, z którymi mogłem porozmawiać. Prawie wszystkie z nich były ciekawe, trudno się było zdecydować. Nie żałuję!

TAK 19 NIE 2

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2