Portal randkowy iDates

iDates Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ogólna ocena
8,1/10
68 000+ / 23+
iDates

Użyteczność i funkcje portalu: 6,1/10

Bezpieczeństwo: 6,8/10

Przejrzystość profilu: 6/10

Szanse na znalezienie partnera: 5,8/10

Obsługa klienta: 4,5/10

Cena: 4,6/10

Fotografie najlepszych
użytkowników
15044 użytkowników jest online

Kassia
Kassia, Wiek: 31
Lidia
Lidia, Wiek: 25
Nikola
Nikola, Wiek: 26

iDates Wszystkie recenzje, opinie i doświadczenia

Portal randkowy iDates - czym jest?

Znalezienie swojej drugiej połówki może się wiązać z wieloma trudnościami. Tylko z początku wydaje się, że tak łatwo spotkać kogoś nie tylko z podobnymi zainteresowaniami, ale również kogoś, z kim znajdziemy wspólny język, z kim spędzony czas zawsze będzie owocny i pełen niezwykłych emocji. Po wielu nieudanych próbach spotkań z przypadkowo poznanymi osobami, szukania miłości w barze lub na dyskotece warto zastanowić się nad innymi, mniej standardowymi metodami poznawania potencjalnych partnerów. iDates to portal dla singli, którzy szukają swojej drugiej połówki. Funkcje, dostępne na stronie pomagają znaleźć innych użytkowników o podobnym sposobie myślenia i paralelnym podejściu do życia. Dodatkowym atutem portalu jest to, że na podstawie twojej lokalizacji dobiera on użytkowników, znajdujących się najbliżej ciebie. Dzięki temu możesz rozpocząć rozmowę z kimś, kto mieszka niedaleko, a jeśli spodobacie się sobie nawzajem nic nie stoi na przeszkodzie, aby pójść na wspólny spacer czy kawę do pobliskiej knajpki. Spróbuj swoich sił na iDates i sprawdź wszystkie dostępne funkcje na stronie.

Rejestracja na portalu zajmuje tylko kilka minut

Jeśli chcesz założyć konto na iDates musisz wiedzieć, że wystarczy Ci na to zaledwie kilka minut. Rejestracja jest szybka i intuicyjna, potrzebne są do niej jedynie najważniejsze informacje. Możesz zalogować się używając konta Google lub przez portal Facebook. Jeśli jednak chcesz być w pełni anonimowy i obawiasz się, że informacje o tobie mogą wyciec do najmniej oczekiwanych miejsc, zaloguj się poprzez zwykły formularz. Najpierw musisz podać swoją płeć oraz płeć potencjalnego partnera, którego szukasz. iDates to portal dla wszystkich, niezależnie od preferencji seksualnych. Logują się tam zarówno osoby hetero, ale także homoseksualne. Jest to miejsce dla każdego, kto szuka miłości, flirtu lub po prostu ciekawej znajomości. Po podaniu tych informacji musisz ukazać adres email, na który przyjdzie list aktywacyjny. Po kliknięciu w link z wiadomości email zostaniesz przekierowany na swój profil na stronie iDates i od tej chwili jesteś pełnoprawnym użytkownikiem portalu. Oznacza to, że możesz korzystać z funkcji, dostępnym dla członków tej społeczności.

Co warto o sobie napisać?

Po założeniu konta zostaniesz przekierowany na stronę swojego profilu. Jedną z najważniejszych rzeczy, które musisz zrobić to jego uzupełnienie. Po pierwsze napisz coś o sobie.

Obok zakładki z miejscem twojego zamieszkania oraz informacją o twoim wieku znajduje się pole «powiedz coś o sobie». Możesz tam umieścić wszystko, co uważasz, że powinni wiedzieć o tobie inny użytkownicy. Powiedz czym się interesujesz, jakimi priorytetami kierujesz się w życiu oraz powiedz coś o swojej osobowości, aby inni mogli zrozumieć, kim tak na prawdę jesteś. Napisz również, czego oczekujesz od portalu oraz kogo szukasz. Jeśli interesuje Cię tylko flirt, poinformuj o tym innych. Jeśli jednak szukasz miłości swojego życia i interesują Cię tylko poważne relacje, warto, aby potencjalni partnerzy o tym wiedzieli. Pod informacjami o sobie znajdziesz pole «Fakty». Są tam najważniejsze dane, takie jak budowa twojego ciała, to, kogo szukasz na portalu. Oprócz tego można tam znaleźć informacje odnośnie edukacji, zawodu, posiadanych dzieci oraz statusu związku. Zaznacz również coś na temat używek, określ swój stosunek do alkoholu i papierosów, bo może się to okazać istotną informacją dla innych. Nie trać czasu swojego i randkowiczów z iDates. Daj się poznać, aby inni mogli łatwiej zdecydować, czy do siebie pasujecie czy nie i w razie czego nawiązać z tobą kontakt. Dodaj swoje zdjęcie, aby inni widzieli, jak wyglądasz. Pamiętaj, że większość z nas zwraca pierwsza uwagę właśnie na wygląd, to dlatego dobór odpowiedniej fotografii jest tak ważny.

iDates - członkostwo Premium - czy warto?

Po założeniu konta i potwierdzeniu go poprzez kliknięcie w link z wiadomości email można już korzystać z funkcji iDates. Należy jednak pamiętać, że większość z nich nie jest dostępna bezpłatnie. Wykupienie dodatkowych funkcji jest praktycznie niezbędne do aktywnego uczestniczenia w społeczeństwie randkowym. Aby wysłać wiadomość do innego użytkownika lub odczytać te otrzymane od niego musisz wykupić monety. iDates prowadzi nieco inna politykę niż większość tego typu portali randkowych. Nie wykupujesz bowiem abonamentu Premium z comiesięczną stałą opłatą. Jedyne, co musisz wykupić to monety. Sam decydujesz o tym, ile chcesz ich nabyć oraz na co je wydać. Płacisz tyko za to, za co korzystasz. Jeśli monety się skończą, musisz dokupić nowe. Ten rodzaj płatności za usługi ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Za monety można zapłacić kartą, przelewem, PayU oraz blikiem. Każdy więc dokonać opłaty w wygodny dla siebie sposób. Monetami można płacić nie tylko za wiadomości do innych. Jeśli ktoś wpadł Ci w oko, możesz podarować mu prezent w postaci jednego z kilku gifów do wyboru. Możesz także wysłać całusa lub dodać profil wybranej osoby do ulubionych. Dzięki temu łatwiej go później znajdziesz i będziesz mógł szybciej wznowić lub rozpocząć kontakt.

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny
Ostatnia aktualizacja
03. 11. 2021

Funkcje iDates

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie użytkowników jest proste i szybkie. Wyszukiwarka pokazuje Ci osoby wybranej przez Ciebie płci, w określonym przedziale wiekowym oraz takie, mieszkające w okolicy podanego przez ciebie miejsca.

Zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe to wizytówka każdego randkowicza. Na nią zwracamy uwagę w pierwszej kolejności.

Ulubione

W zakładce Ulubione znajdziesz profile osób, które polubiłeś. Dzięki temu masz je wszystkie w jednym miejscu i w każdej chwili możesz napisać do jednego z tych randkowiczów wiadomość

Polubienia

W tej zakładce widzisz, kto polubił Twój profil. Być może wśród nich znajdzie się ktoś warty uwagi. Nie czekaj, zagadaj pierwszy, przecież nic nie tracisz!

Monety

Każdy użytkownik może zakupić wybraną ilość monet. Wydajesz je w razie potrzeby i nie musisz płacić comiesięcznej opłaty, aby randkować, kiedy chcesz.

Odwiedzający

W tej zakładce pojawiają się profile osób, które Cię odwiedziły. Możesz sprawdzić, kto się tobą zainteresował i jeśli odpowiesz z wzajemnością, możesz spróbować nawiązać kontakt.

Informacje o sobie

Napisz coś o sobie. Skąd jesteś, czego szukasz, co lubisz, a czego nie. Wypełnienie tych informacji nie zabierze Ci dużo czasu, a pomoże w znalezieniu odpowiednich partnerów.

iDates Cennik członkostwa VIP

Darmowe konto

Brak możliwości wysyłania wiadomości
Brak możliwości odbierania wiadomości
Nie możesz wysyłać prezentów

720 monet

49,99 zł

Możliwość wysyłania wiadomości
Możliwość odbierania wiadomości
Możesz wysyłać prezenty

3850 monet

249,99 zł

Możliwość wysyłania wiadomości
Możliwość odbierania wiadomości
Możesz wysyłać prezenty

iDates Wady i Zalety

Zalety

Dopasowania według miejsca zamieszania
Bezpłatne przeglądanie profili innych
Dodawanie do ulubionych
Dostępna aplikacja mobilna

Wady

Brak nieograniczonych rozmów
Płatność za każdą funkcję oddzielnie
Brak możliwości dodawania wielu zdjęć
Fejk konta

iDates dla użytkowników

Zalety

Wykupienie Konta Premium zwiększa Twoje możliwości na portalu
Łatwa obsługa i przejrzysty interfejs
Wielu randkowiczów z Twojej rejonie
Widzisz osoby, które odwiedzały Twój profil
Screenshot

Moja opinia na temat iDates

redactor
Eliska Kolarova
Redaktor naczelny

iDates to portal randkowy nie tylko dla singli. Może się na nim zarejestrować każdy, nawet Ci, będący obecnie w związku. Wystarczy tylko zaznaczyć odpowiedni status związku w zakładce «fakty» i inni będą wiedzieć, z kim mają do czynienia. Portal jest łatwy w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs. Jednak posiada także pewne zalety. Podobnie jak większość miejsc randkowych w internecie jest płatny. Aby porozmawiać z innymi użytkownikami, należy wykupić monety. Można nimi płacić za wysyłane wiadomości lub wysłać komuś prezent. Ilość wykupionych monet zależy od użytkownika, portal oferuje kilka różnych pakietów. Jeśli monet zabraknie, można w każdej chwili kupić konkretną liczbę. Istnieją opinie, że moderatorzy iDates tworzą fejkowe konta, które nigdy nie odpowiadają. Jeśli to prawda, to potencjalny randkowicz może mieć problemy ze znalezieniem realnych osób, chętnych na spotkanie.

iDates Recenzje i opinie użytkowników

Wszystkie opinie (4)
Pozytywne opinie (3)
Negatywne opinie (1)
Marek, 42 lata

Zalogowałem się na stronie bez dużych oczekiwań, ale już po kilku godzinach dostałem odpowiedzi na swoje wiadomości, a nawet wiadomości od dziewczyn, które napisały do mnie pierwsze!

TAK 4 NIE 18
Joanna, 34 lata

Słyszałam różne opinie na temat tego portalu, ale postanowiłam sama się przekonać. Mam konto zaledwie parę dni ale już umówiłam się z chłopakiem z mojego miasta.

TAK 18 NIE 21
Marcin, 33 lata

Zarejestrowałem się na stronie, wypełniłem wszystkie informacje o sobie, znalazłem kilka fajnych dziewczyn z mojej okolicy, napisałem do nich długą wiadomość i… okazało się, że nie mogę jej wysłać, bo nie wykupiłem monet. O takim rzeczach należy informować od razu.. trochę się zawiodłem. Na szczęście monety nie są aż tak drogie, więc naprawiłem swój błąd i wykupiłem jeden z dostępnych pakietów.

TAK 24 NIE 32
Marta, 24 lata

Nie szukam związku ani miłości na całe życie. Chciałam jedynie poflirtować, poznać kogoś ciekawego, z kim można czasem wyskoczyć na szybką kawę. I nie zawiodłam się !

TAK 26 NIE 22

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2