Porady randkowe dla mężczyzn
Ilustracja

Chcesz ją zdobyć? Jak uwieść kobietę w 9 krokach?

Szukasz idealnego sposobu na to, jak poderwać dziewczynę? Przeczytaj nasz artykuł i zdobądź ją w dziewięciu prostych krokach!

Podoba Ci się od dawna, ale wciąż nie wiesz, jak zwrócić na siebie jej uwagę? To wcale nie musi być takie trudne. Okazuje się, że dzięki kilku technikom jesteś w stanie zainteresować sobą kobietę. Pozwól, aby przemówiło Twoje ciało i zadbaj o pewną dozę tajemniczości… Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Niezależnie od tego czy poznałeś ją na jednym z popularnych portali randkowych, na uczelni czy w pracy, to, jak uwieść kobietę wydaje się na pozór bardzo trudnym zadaniem. Jeżeli piszecie ze sobą od jakiegoś czasu, a ona od początku wydawała się Tobą zainteresowana, sprawa wydaje się prosta. Mimo to, nigdy nie przestawaj się starać! Jeśli jednak obiektem Twoich westchnień jest nowo poznana kobieta, możesz zastosować kilka sprawdzonych technik, które pomogą Ci ją zdobyć...

Daj się zauważyć

Ilustracja 1

Zostaliście sobie przedstawieni, ale masz wrażenie, że ona jeszcze nie wie o Twoim istnieniu? Pora to zmienić. Spróbuj zainicjować kontakt. Jeżeli pracujecie albo uczycie się razem, to świetna okazja, żeby porozmawiać o obowiązkach czy o zbliżającym się egzaminie. Bądź miły i często się uśmiechaj. Jeżeli będzie potrzebowała pomocy, nie wahaj się. To doskonała okazja do nawiązania ponownego kontaktu. Każdą taką sposobność wykorzystuj do luźnej rozmowy, w której będziesz mógł opowiedzieć coś więcej o sobie i dowiedzieć się czegoś o niej. Postaraj się, żeby Cię zapamiętała i nie traktowała tylko jak kolegę z korytarza.

Popularne serwisy randkowe w Polsce
49% kobiet / 51% mężczyzn
1.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single
49% kobiet / 51% mężczyzn
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
40% mężczyzn / 60% kobiet
3.
TylkoTyija
TylkoTyija
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Szybkie wyszukiwanie randkowiczów z okolicy
  • Podgląd osób, które odwiedziły nasz profil
30+
preferowany wiek
87 000+
single

Wygląd ma duże znaczenie

Choć to właśnie mężczyźni uchodzą za wzrokowców, którzy początkowo bardziej skupiają się na wyglądzie niż na charakterze, to dla kobiet wygląd też nie jest bez znaczenia. Panie bardzo zwracają uwagę na schludny, dobrze dopasowany strój, fryzurę i … brodę! Kilkudniowy, schludny zarost nadaje atrakcyjności mężczyźnie. Dodajmy do tego ładnie pachnące perfumy i możesz być pewny, że się za Tobą odwróci.

Pojawiaj się często w jej otoczeniu

Ilustracja 2

Jeżeli chcesz, żeby o Tobie pamiętała, postaraj się pojawiać w jej otoczeniu. Spotykaj się ze wspólnymi znajomymi, wpadaj na nią przypadkiem w przerwach obiadowych… W tym czasie rozmawiaj z innymi, żartuj. Sprawiaj wrażenie osoby zabawnej i otwartej. Lubianej przez resztę grupy. Lecz nie zapominaj o tym, żeby nie przesadzać. Nie chodzi o to, żebyś starał się grać kogoś, kim nie jesteś. Pozostań sobą, ale spróbuj się jej zaprezentować z innej perspektywy. To, jak traktują Cię wspólni znajomi na pewno sprawi, że zacznie na Ciebie inaczej patrzeć i zainteresuje się Twoją osobą. W końcu pojawiając się często we wspólnym środowisku, staniesz się jego integralną częścią. Nie będziesz już anonimowym znajomym z pracy czy z uczelni.

Intryguj

Zastanawiasz się, jak zainteresować dziewczynę? Aura tajemniczości wzmaga ciekawość, dlatego dobrze, abyś nie odsłaniał od samego początku wszystkich swoich kart. Kiedy z nią rozmawiasz, nie streszczaj jej całego swojego życia, ale pozostaw coś na następną okazję. Podobnie rozmawiając ze wspólnymi znajomymi. Opowiadaj o swoich planach na przyszłość, pomysłach, hobby. Przedstaw się jako ciekawą osobę, z ambicjami. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić. Łatwo przekroczyć cienką granicę dzielącą Cię od swobodnej rozmowy o pasjach do przechwalania się. Chyba nikt nie lubi przechwalających się osób, które z wyższością patrzą na resztę świata. A podczas rozmów, czy to z nią, czy z pozostałymi, zawsze staraj się zachować naturalność i swobodę.

Zastosuj technikę push and pull

Wspomnieliśmy o aurze tajemniczości, teraz czas na nieprzewidywalność. Jeśli myślisz nad tym, jak uwieść dziewczynę, możesz skorzystać ze znanej techniki push and pull. Polega ona na wysyłaniu błędnych sygnałów. Innymi słowy, to tak, jak gdybyś chciał w jednym momencie pokazać jej, że się nią interesujesz, a następnym udawać niedostępnego. Eksperci twierdzą, że ta metoda buduje atrakcyjność i napięcie. Przy tym kobieta zaczyna o Tobie coraz więcej myśleć, analizując Twoje zachowanie, niekiedy sprzeczne z jej logiką. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzać. Tak każda kobieta, jak i mężczyzna ma bardzo różne osobowości i nie każdy może czuć się komfortowo z faktem, że testujemy na nim jakąś psychologiczną taktykę. Chodzi bardziej o kilka niewinnych zabiegów, które sprawią, że potencjalna partnerka zacznie zastanawiać się nad Twoim zachowaniem.

Rozbaw ją

Ilustracja 3

Panuje opinia, że kobiety lubią mężczyzn z poczuciem humoru, dlatego pogoda ducha, żarty na każdą okazję i szczery uśmiech sprawią, że zaskarbisz sobie jej sympatię. Bądź swobodny i spraw, aby dobrze czuła się w Twoim towarzystwie. Z pewnością doceni wysublimowany żart pod koniec ciężkiego dnia w pracy. Uważaj tylko, żeby nie przesadzać. Jeżeli nie jesteś typem żartownisia, nie próbuj na siłę sypać kawałami z rękawa. Wystarczy, że Ty i Twoje pogodne usposobienie będziecie przy niej, kiedy będzie tego potrzebować.

Zainteresują ją rozmową

Ci, którzy myślą nad tym, jak poderwać dziewczynę i skupiają się jedynie na powierzchownych rzeczach, jak nienaganny strój, modny samochód czy dobra restauracja nie odniosą sukcesu. Kobiety uwielbiają rozmawiać, a to, co pociąga je w mężczyznach to nie tylko to, co na zewnątrz, ale i to, co w środku. Z pewnością nieraz już byłeś świadkiem monologu koleżanek, które z podekscytowaniem opowiadały o nowo poznanych facetach, z którymi tak świetnie im się rozmawiało… No właśnie! O to chodzi. Jeżeli poczuje się z Tobą swobodnie i będziecie godzinami rozprawiać na najróżniejsze tematy, możesz być pewien, że coś między wami zacznie się dziać.

Niech przemówi Twoje ciało

Ilustracja 4

Chcesz wiedzieć, jak poderwać kobietę? Czasami słowa są zbędne. Wystarczy kilka gestów, żeby sprawić, że nie będzie mogła przestać o Tobie myśleć. Kiedy z nią rozmawiasz, staraj się zmniejszać dystans między wami. Przybliżaj się do niej i staraj się, aby wasze nogi delikatnie się stykały. Możesz też ją przyjacielsko objąć albo dotykać po ramieniu. Te małe, pozornie nic nieznaczące ruchy wytworzą więź pomiędzy wami. Nie zapominaj przy tym o spojrzeniu. Podczas rozmowy patrz jej głęboko w oczy i wysyłaj serdeczne uśmiechy. 

Przez żołądek do serca

Lubisz gotować? Nawet jeśli nie jest to Twoje ulubione zajęcie, warto spróbować i ugotować coś specjalnie dla niej. Pokazaliśmy już wiele skutecznych sposobów na to, jak zdobyć dziewczynę, ale ten zasługuje na specjalne wyróżnienie. Według wielu pań, nie ma nic bardziej pociągającego, niż mężczyzna w kuchni. Dlatego więc, jeżeli zastanawiasz się, jak skutecznie poderwać dziewczynę, zaimponuj jej swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Jeżeli masz taką możliwość, to zaproś ją do siebie i ugotuj coś smacznego, a jeśli jesteście jeszcze na etapie przelotnych rozmów w pracy czy na uczelni, możesz częstować ją przysmakami, które przygotowałeś na lunch. Z pewnością zrobi to na niej wrażenie.

Czy podoba Ci się artykuł?
Dziękujemy za Twój głos
3 2

Autor artykułu

Autor
Robert L.

Piszę o randkach bo od zawsze interesowały mnie socjologiczne aspekty relacji damsko-męskich. Bardzo często podejmuję te tematy w pracach naukowych.

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2