Ciekawostki
Ilustracja

Jak uwieść znaki zodiaku?

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak zdobyć serce ukochanej osoby, postaw na znaki zodiaku! W horoskopie partnerskim zapisana jest przyszłość związku...

Okazuje się, że horoskop partnerski to nie tylko kwestia zabobonów i indywidualnych przekonań. To, z jakim znakiem się zwiążemy, może mieć fundamentalne znaczenie dla naszej relacji. Jeśli zaś chcesz podbić serce wybranka lub wybranki, zgodność znaków zodiaku pomoże Ci oczarować potencjalnego partnera. Chcesz wiedzieć jak? Czytaj dalej!

Horoskop partnerski kluczem do sukcesu

Horoskop partnerski określa astrologiczny poziom dopasowania dwóch osób. Dzięki niemu poznasz charakter osoby, z którą chciałbyś być oraz to, czy pasujecie do siebie. Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Horoskop pomaga określić kompatybilność znaków zodiaku oraz to, jacy jesteście jako życiowi partnerzy. Jak patrzycie na tematy miłości, pasji czy finansów. Nie od dziś wiadomo, że dobry związek to taki, w którym dwie osoby się wzajemnie uzupełniają. To samo jest zapisane w gwiazdach. Jeden znak zodiaku powinien uzupełniać drugi. W horoskopie partnerskim można to wszystko bardzo łatwo przewidzieć, tak aby odpowiednio przygotować się na związek z daną osobą, albo poszukać kogoś innego.

Nie każdy do siebie pasuje

Ilustracja 1

Wszyscy dobrze wiemy, że pomimo pociągu fizycznego, nie wszyscy do siebie pasują. Kiedy pierwsze emocje mijają i zauroczenie odchodzi na bok, okazuje się, że ciężko jest nam się porozumieć z partnerem. Chcąc uniknąć przykrego rozczarowania, dobrze sięgnąć po horoskop partnerski. A jakie znaki się ze sobą absolutnie nie dogadają? Wśród najmniej dobranych zodiakalnych par znajduje się między innymi: Rak i Waga, Lew i Byk oraz Strzelec i Koziorożec. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, na temat doboru względem zodiakalnych znaków, sprawdź nasz artykuł: “Jak dopasowanie znaków zodiaku wpływa na związek?”.

Popularne serwisy randkowe w Polsce
48% kobiet / 52% mężczyzn
1.
NiktSieNieDowie
NiktSieNieDowie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Randkowicze z Twojej okolicy
  • Szybka wyszukiwarka użytkowników
30+
preferowany wiek
137 000+
single
49% kobiet / 51% mężczyzn
2.
Nasza Tajemnica
Nasza Tajemnica
  • Internetowy portal do erotycznych zabaw i gier
  • Mnóstwo profili kobiet i mężczyzn chętnych do przeżycia przygody
  • Strona łatwa i wygodna w obsłudze
30+
preferowany wiek
175 000+
single
49% kobiet / 51% mężczyzn
3.
BrudnyRomans
BrudnyRomans
  • Randkowicze z Twojego miasta
  • Niskie opłaty za wysyłanie wiadomości
  • Szybkie wybieranie ulubionych użytkowników
30+
preferowany wiek
74 000+
single

Skuteczny podryw, a znak zodiaku

Jeżeli chcesz go zdobyć, albo podbić jej serce, zwracaj uwagę na dopasowanie zodiakalne. Spróbuj podczas zwykłej rozmowy zapytać o datę urodzin swojego potencjalnego partnera i sprawdź, pod jaką gwiazdą przyszedł na świat. Jeśli nie macie regularnego kontaktu, albo nie wiedziałeś, jak zapytać o urodziny, skorzystaj z portali społecznościowych. Skonsultuj dane z horoskopem partnerskim i zacznij działać. Jeżeli okaże się, że jesteście zupełnie niekompatybilni, wasz związek może okazać się trudny, ale nie niemożliwy… Zapoznaj się z charakterystyką znaków zodiaku i poszczególnych żywiołów, aby uwieść swojego wybranka lub wybrankę:

Żywioł ognia

Dla osób spod tego znaku bardzo dużą rolę odgrywa namiętność. Są w stanie związać się z tym, z kim zaiskrzy, choćby miało to oznaczać nieustanne kłótnie o to, kto rządzi w związku. Po tych dyskusjach na ogół następuje namiętne pojednanie.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Kieruje się impulsem i szybko traci głowę. Jest bardzo podatny na komplementy i podczas zalotów oczekuje odwagi i zdecydowania ze strony zalotnika. Barany lubią też intelektualne dyskusje. Jeżeli dopiero co się poznaliście, nie wahaj się z rozpoczęciem porywającej rozmowy, podziała to na niego jak afrodyzjak.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lew to mocna, charyzmatyczna osobowość. Od partnera nie wymaga wiele, poza jednym. Oddania i uwielbienia. Lew lubi być komplementowany. Na ogół uchodzi za atrakcyjną osobę i tego samego oczekuje od swojego partnera. Jednak atrakcyjność tego drugiego nie może go przyćmić. Bo to właśnie Lew zawsze gra pierwsze skrzypce. Jeśli chcesz zaprosić zodiakalnego Lwa na romantyczną kolację w lokalu, postaw na wyjątkowe miejsce. Jeżeli zabierasz go na randkę w plenerze, zadbaj o najdrobniejszy szczegół. Lew uwielbia czuć się wyjątkowo.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Często kieruje swoją uwagę w stronę osób nie do zdobycia, na przykład związanych już z innym partnerem. Mimo to, uparcie dąży do celu i udaje mu się go osiągnąć. Strzelce cenią sobie poczucie humoru, dlatego łatwo ich uwieść sporą dawką żartów i pozytywnych anegdot. Strzelce lubią także inicjatywę i szalone pomysły. Dlatego perspektywa uprawiania miłości w plenerze może ich zachwycić.

Żywioł ziemi

Osoby spod znaków żywiołów ziemi wiążą się tylko z osobami godnymi zaufania, które ich nie zdradzą. Nie lubią kłamstw i unikają jak ognia rozrzutnych charakterów. Wierność i lojalność stoją u nich na pierwszym miejscu, nawet jeśli pozornie wyglądają na lekkoduchów.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byki to osoby atrakcyjne, wierne i dobrze wychowane. Cenią sobie rzeczy z najwyższej półki, a podobne kryteria stosują wobec ludzi. Są perfekcjonistami, dlatego w miłości szukają ideału. Zodiakalne Byki lubią cieszyć się fazą wstępną związku, dlatego jeśli oczarujesz go w fazie zalotów, będzie Twój. Ludzie spod tego znaku lubią też prezenty, przywiązują wagę do detali. Uwielbiają także poczucie humoru i pikantne dowcipy. Potrafisz świetnie gotować? Byk z pewnością to doceni. To jedna z cech, która pociąga go u płci przeciwnej.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Zodiakalne Panny przywiązują dużą wagę do higieny, dlatego pretendenci nie dbający zbytnio o swój wygląd zostaną przez nie zdyskwalifikowani. Panna jest znana z dobrego wychowania, stronienia od nałogów i pracowitości. Tego samego szuka u swojego partnera. Nie jest typem osoby, która lubi niespodzianki i wieczory pełne wrażeń. Zodiakalna Panna chętnie okazuje pomoc innym, dlatego chcąc nawiązać z nią bliższy kontakt, możesz użyć pretekstu i poprosić ją o pomoc w wykonaniu drobnej przysługi.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Związek dla Koziorożca to gwarancja lepszego życia. Właśnie dlatego często wiąże się z osobami powszechnie szanowanymi, z dobrą pozycją społeczną. Koziorożce mogą niekiedy sprawiać wrażenie zamkniętych i zimnych, ale to tylko pozory. Trzeba do nich podchodzić w sposób zdecydowany. Osoby spod tego znaku lubią także komplementy i komentarze pod adresem ich perfekcyjności i osiągnięć na polu zawodowym.

Żywioł powietrza

Znaki żywiołów powietrza cenią sobie przede wszystkim otwarty umysł, tolerancyjność i możliwość rozmowy na każdy temat. Wygląd, pochodzenie i stan konta to dla nich sprawy drugorzędne.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Zodiakalne Bliźnięta uwielbiają, gdy prosi się je o poradę w sprawach intelektualnych. Długie rozmowy na wzniosłe tematy, czy prośba o polecenie książki - to przybliży Cię do bliźniąt. Jeżeli posiadasz specjalistyczną wiedzę w jakimś temacie, nie wahaj się o niej wspomnieć podczas wspólnej rozmowy, Bliźnięta jak magnes przyciągają eksperci. Ludzie urodzeni pod tym znakiem stawiają na ciągły rozwój i tego samego oczekują od swojego partnera. Szybko nudzą się, jeśli w związku panuje rutyna. Lubią odkrywać ciągle coś nowego w drugiej osobie, dlatego z pewnością zaimponujesz Bliźniętom, opowiadając o swoich osiągnięciach czy podróżach.

Waga (23 września – 22 października)

Wagi lubią wytrwałych. Ciężko przychodzi im podjęcie decyzji, dlatego wiążą się z tymi, którzy najsilniej o nie zabiegają. Lubią komplementy i wyrafinowane prezenty. Jeśli masz jakiś talent artystyczny, pochwal się nim. Zdobędziesz dodatkowe punkty u Wagi. Ludzie spod tego znaku zodiaku cenią sobie muzykę i elegancję. Zaproś Wagę na romantyczną kolację w eleganckiej restauracji albo na koncert znanego muzyka.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wodnik szuka wyjątkowego partnera. Ciekawią go inne kraje i kultury. Ceni ponadprzeciętną inteligencję, talent, oryginalną urodę i niebanalny styl bycia. Zodiakalne Wodniki znane są też z eksperymentowania z orientacją. Zdarza im się wchodzić w związki homoseksualne i trójkąty. Uwiedzenie Wodnika nie należy do łatwych zadań. Osoba spod tego znaku doceni oryginalne podejście, dlatego możesz zaprosić ją na randkę w bardziej wyszukany sposób. Własna inicjatywa i oryginalność są jak najbardziej na plus u Wodnika.

Żywioł wody

Znaki zodiaku z tego żywiołu kierują się intuicją i impulsem. Czasami same nie wiedzą, dlaczego zdecydowały się na związek. Kieruje nimi mityczne “to coś”...

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Dla Raka liczy się stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli myślisz o założeniu rodziny, prawdopodobnie zapunktujesz u Raka. Osoby spod tego znaku zodiaku często wiążą się z osobami starszymi. Lubią, gdy ktoś im matkuje. Raki lubią, żeby się nimi opiekować, dlatego posiłek przygotowany specjalnie dla nich to strzał w dziesiątkę. Rak bardzo łatwo daje się ponieść romantycznej atmosferze, dobrze o tym pamiętać podczas zalotów.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Choć Skorpiony są rozwiązłe i miewają wielu partnerów seksualnych, to są też bardzo ostrożne i z dbałością podchodzą do stałych związków. Często szukają kogoś, kto przymknąłby oko na ich zdrady. Lubią też wyzwania i tajemniczość. Chcąc uwieść Skorpiona postaw na oryginalność, pokaż się od ciekawszej strony. Pamiętaj jednak, aby nie odsłaniać za szybko wszystkich kart przed Skorpionem. To może go znudzić.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Ryby są gotowe do poświęceń w miłości, dlatego wybierają trudnych partnerów. Takich, którzy źle je traktują i uzależniają od siebie. Lubią jednak romantyzm, piękne gesty, kolacje przy świecach i spacery w blasku zachodzącego słońca. Czułe słówka i komplementy są jak najbardziej na plus u Ryb. Zdobędziesz serce osoby spod tego znaku, jeśli zabierzesz ją w wyjątkowe miejsce, gdzie będziecie tylko wy dwoje.

Czy podoba Ci się artykuł?
Dziękujemy za Twój głos
4 1

Autor artykułu

Autor
Tomáš P.

Seznamky jsem dříve přehlížel, ale našel jsem díky nim svoji životní partnerku. Proto jsem se rozhodl začít psát na blog o seznamkách, abych pomohl i dalším ve hledání partnera.

Piszą o nas w

Radiozet.pl WP.pl Onet.pl Interia O2